Ви зараз переглядаєте РОЗВИТОК 3D-КОНЦЕПЦІЙ ДЛЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В УКРАЇНІ

РОЗВИТОК 3D-КОНЦЕПЦІЙ ДЛЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В УКРАЇНІ

З 7 по 9 грудня 2023 року відбулась перша зустріч учасників консорціуму Міжнародного проєкту ERASMUS+ 3D4U «3D concepts for fashion education in Ukraine» (3D-концепції для освіти моди в Україні») у містах Кілкіс та Салоніки, Греція.

Знаково, що серед учасників-партнерів є Хмельницький національний університет, котрий займає лідируючі позиції у підготовці фахівців легкої промисловості. У роботі консорціуму взяли участь координатор проєкту від ХНУ, доцент кафедри індустрії моди в легкій промисловості Оксана Михайловська та учасниця проєкту, професор кафедри технології та конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич.

Під час триденної зустрічі були представлені усі учасники проєкту, які презентували свої навчальні заклади та робочі пакети проєкту: координатор – Міжнародний грецький університет (IНU), Греція; та бенефіціари: Технічний університет Дрездена (TUD), Німеччина; Технічний університет Георгія Асачі в Ясі (TUIASI), Румунія; Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД), Україна; Хмельницький національний університет (ХНУ), Україна; Луцький національний технічний університет (ЛНТУ), Україна; Національний партнер у сфері моди та швейної індустрії Fashion Global Ukraine (FGU), Україна; Креативний розвиток мислення (CRETFLIDEV), Греція.

Проєкт 3D4U передбачає:

1. Розвиток висококваліфікованих та досвідчених людських ресурсів у сфері 3D-концепцій в Україні.

2. Сприяння генеруванню знань у сфері 3D-концепцій через фундаментальні та прикладні дослідження.

3. Розробка дизайну різноманітних модних виробів на основі 3D-концепцій з використанням текстилю та шкіри.

4. Сприяння розвитку компетенцій, розбудові потенціалу та навчанню для підтримки інновацій, стартапів та підприємців-початківців у сфері 3D-концепцій.

5. Інтернаціоналізація та модернізація українських вищих навчальних закладів шляхом залучення їх до глобальних зусиль у сфері сучасної освіти в галузі моди.

За інформацією кафедри індустрії моди в легкій промисловості