Ви зараз переглядаєте ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ МАГІСТР НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ МАГІСТР НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

  • Категорія запису:Новини

Незмінна традиція грудня – захист кваліфікаційних робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі технології і конструювання швейних виробів. Спеціальність – 182 Технології легкої промисловості, з фаховим спрямуванням на художнє моделювання, конструювання та технології швейних виробів.

Поточного навчального року захист кваліфікаційних робіт відбувся 20 та 21 грудня.

У 2023 році магістри презентували результати своїх досліджень та інноваційні ідеї перед експертною комісією, яку очолювала фахівець-практик, директор ФОП «Терлецька І. Ю.» Ірина Терлецька. У складі комісії також були заступник декана факультету технологій і дизайну Оксана Домбровська, завідувачка кафедри технології і конструювання швейних виробів Світлана Кулешова, професорка кафедри Оксана Захаркевич та доцентка Вікторія Мица. Також захист відвідала декан факультету технологій і дизайну Тетяна Іванішена.

Цьогорічний захист мав незвичайний формат, оскільки проводився за змішаними технологіями: 20.12.2023 в режим offline та online, 21.12.2023 – в режимі online за допомогою сервісу Zoom з відео-фіксацією процедури захисту.

Екзаменаційна комісія ознайомилася з 12 кваліфікаційними роботами студентів денної та заочної форм навчання. Комісія відзначила чітку організацію підготовки та високий рівень захисту магістерських робіт студентів кафедри. Теми кваліфікаційних робіт, які представлені на захист, відповідають спеціальності 182 Технології легкої промисловості  за спеціалізацією конструювання та технології швейних виробів. Для захисту кваліфікаційних робіт магістрантами підготовлений ілюстративний матеріал, що був представлений у вигляді комп’ютерної презентації графічного матеріалу та зразки швейних виробів, які були розроблені студентами під час виконання кваліфікаційної роботи для підтвердження практичної значимості представлених результатів.

Комісія відмітила, що магістерські роботи містять обґрунтовані художньо-композиційні і конструкторсько-технологічні рішення від білизни до пальта. В кваліфікаційних роботах представлені інженерні розрахунки, розроблена проєктно-конструкторська документація та виготовлені якісні зразки швейних виробів.

Комісія високо оцінила інженерно-дослідницький рівень та ґрунтовну інженерну підготовку, продемонстровані студентами Зубко О.В. і Ткачук К.О. Зазначеним студентам рекомендовано видати диплом магістра з відзнакою за їхні високі досягнення.

Комісія відмічає, що у 70% студентів, які захищались, були наявні опубліковані, а також подані до друку наукові статті і  тези доповідей за результатами досліджень. Також комісія відмічає наявність актів впровадження у виробництво та в учбовий процес, що були представлені на захисті 6 студентами. Значна частина цьогорічних кваліфікаційних робіт була виконана з використанням технологій 3D-візуалізації моделей одягу, які сьогодні є надзвичайно важливими та затребуваними в різних сферах.

Професорсько-викладацький склад і студенти кафедри щиро вітають здобувачів-магістрів із успішним захистом робіт. Особлива вдячність голові екзаменаційної комісії, випускниці кафедри Терлецькій Ірині.

Бажаємо миру та злагоди, творчого натхнення і стрімкого фахового зростання. Усім веселих свят з вірою в перемогу!

к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Галина ШВЕЦЬ