Ви зараз переглядаєте ЕКСКУРСІЯ ДЕЛЕГАЦІЇ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ХНУ НА КОМПАНІЮ «ТИКАФЕРЛЮКС»

Викладачами кафедри ТКШВ доцентом Олександром Петровичем Бохонько та доцентом Юлією Володимирівною Кошевко 22 листопада було організовано екскурсійну програму в рамках навчального процесу на компанію «Тикаферлюкс», що знаходиться в Івано-Франківській області.

Компанія «Тикаферлюкс» заснована як спільне українсько-голландське виробництво у 1989 році виробничим хутряним об’єднанням «Тисмениця» і фірмами «Kaufmann Association NB» (Голландія), «Thorer & Co», «Rosenberg & Lenhart» (Німеччина). Основними товарами виробництва компанії «Тикаферлюкс» є якісні стильні хутряні вироби: пальто, півпальто, головні убори, аксесуари (сумки, коміри, жилети) з норки, каракулю, лисиці, соболя, рисі, шиншили та інших видів хутра.

Ознайомлення з процесом вичинки та фарбування

Компанія «Тикаферлюкс» використовує, головним чином, устаткування та хімічні матеріали відомих західних фiрм – «Штробель», «Балконi», «Бонiс», «Штокхаузен», «Кларiант» та iншi, володіє захищеними технологіями i моделями (ліцензії, патенти та промислові зразки).

У процесі виробництва хутряних виробів вичинюються та фарбуються шкурки кроля, каракуля, песця, овчини норки, нутрiї, лисицi, ондатри. Також використовується високоякісна сировина, придбана на аукціонах в Копенгагені (Данія), Хельсінкі (Фінляндія), Сіетл (США). Виробництво компанії атестоване, лабораторiя (випробувальний центр) акредитована а вся продукцiя сертифiкована у системi УКРСЕПРО.

Ознайомлення студентів з методами розкрою та пошивом виробів

Компанія «Тикаферлюкс» є учасником міжнародних виставок провідних виробників та дизайнерів високої моди (Мілан, Франкфурт, Москва) та має світове визнання. Вона удостоєна більш ніж сорока п’ятьма вагомими мiжнародними призами та нагородами за краще торгове ім’я, високий комерцiйний престиж та вiдмiнну якiсть товарiв.

Від шкірок до готового виробу

Бездоганний сервіс і комплекс послуг – реставрація, хімчистка, міжсезонне зберігання в спеціалізованому хутряному холодильнику – підтверджують репутацію і надійність фірми.

Кошевко Ю.В.
доцент кафедри ТКШВ