Ви зараз переглядаєте ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ PODILLIA FASHION CLUSTER

Продовжується тісна співпраця викладачів Хмельницького національного університету та Podillia Fashion Cluster. Зокрема, 5 жовтня 2022 р у стінах бібліотеки ХНУ відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри технології і конструювання швейних виробів із представниками кластеру, а саме: Олегом Демчуком, Ольгою Хомин, Станіславом Кривулянським та Ольгою Атаманською. На зустрічі студентам розповіли про запуск спільних з ХНУ проектів, а саме Fashion Training Center та Fashion Design Bureau.

Данні проекти дадуть можливість студентам підвищувати свої знання та навики і навіть отримати знання із суміжних спеціальностей. Також представники Кластеру наголосили, що зацікавлені в наданні студентами послуг дизайнерів для розробки актуальних принтів та написів для друку на одягу та інших різних видах текстилю.

Варто відмітити, що студенти були зацікавлені та охоче спілкувалися з представниками провідних швейних підприємств області, адже відчули себе затребуваними фахівцями. Така співпраця дає їм можливість розвиватися та опановувати навички, що вони отримують під час навчання, орієнтуючись на безпосередній запит сучасного виробника, отримати, таким чином, досвід роботи, заявити себе спеціалістом та отримати гідну пропозицію у працевлаштуванні.