Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ І ДИЗАЙНУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ І ДИЗАЙНУ

29 квітня 2023 року відбувся День Відкритих дверей на факультеті технологій і дизайну Хмельницького національного університету. Він проходив у подвійному форматі: онлайн та очно, у другому навчальному корпусі.

Незважаючи на виклики сьогодення на зустрічі було присутні більше півсотні майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків – щиро дякуємо за присутність!

Зі вступною доповіддю  виступила декан Тетяна Іванішена. Вона провела презентацію та окреслила особливості вступу на навчання на факультеті технологій і дизайну Хмельницького національного університету у 2023 році.

Далі були озвучені особливості навчання за кожною освітньою програмою п’яти кафедр ФТіД.

Кафедру технології і конструювання швейних виробів презентувала доктор технічних наук, професор Світлана Кулешова. Історія кафедри налічує більше 50 років трудової діяльності у великому і дружньому науково-педагогічному колективі, що спільно із студентами вирішили пов’язати свою трудову і творчу діяльність зі сферами проектування та виготовлення модного одягу. Колектив кафедри забезпечує підготовку кадрів за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості за освітньою програмою «Конструювання та технології швейних виробів».

Випускники кафедри можуть працювати на підприємствах, в установах і організаціях легкої промисловості, обіймати посади керівника підприємства,  начальників виробничих відділів, модельєрів-конструкторів одягу, конструкторів швейних виробів, технологів швейного виробництва, експертів з якості швейних виробів, стилістами в індустрії моди та байєрами одягу в мережевих магазинах модної продукції. У бажаючих є перспективи участі та стажування у науково-дослідницьких проєктах та програмах академічної мобільності за кордоном (Чехія, Польща, Німеччина тощо). Презентацію з особливостями вступу на спеціальність 182 – Технології легкої промисловості за освітньою програмою «Конструювання та технології швейних виробів» можна переглянути за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ

Після знайомства бажаючі відвідали кафедру технологій і конструювання швейних виробів. Майбутні вступники побачили навчальні аудиторії кафедри ТКШВ, наявну матеріально-технічну базу, аудиторії для вивчення конструювання і моделювання сучасного одягу і для вивчення художніх дисциплін, лабораторію моди із надсучасним обладнанням фірми «Jack».

Про можливість проявити свою креативність та реалізувати творчий потенціал при створенні колекцій одягу, а також про участь у престижному конкурсі дизайнерів-модельєрів «Барви Поділля» розповіла модератор і керівник студентської науково-творчої діяльності кафедри доцент Лариса Краснюк.

Комп’ютерний клас із сучасною технікою, ліцензійними системами автоматизованого проєктування одягу САПР презентувала доктор технічних наук, професор Оксана Захаркевич.

Зустріч відбувалася у теплій та невимушеній атмосфері, гостей пригощали чаєм та солодощами. На останок бажаючі відвідали музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки» та насолодилися краєвидами квітучого Ботанічного саду ХНУ.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе молоді визначитися з вибором майбутньої професії. Чекаємо до нас на навчання!!!

Колектив кафедри ТКШВ