Ви зараз переглядаєте ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

В період з 20 по 22 грудня 2022 року на кафедрі технології і конструювання швейних виробів відбувся захист дипломних магістерських робіт за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості Конструювання та технології швейних виробів.

Незвичний формат цьогорічного захисту магістерських робіт полягав у тому, що вперше він проводився за змішаними технологіями 20.12.2022 в режим offline, 22.12.2022 – в режимі online за допомогою сервісу Zoom з відео-фіксацією процедури захисту.

В екзаменаційну комісію було представлено 14 дипломних робіт студентів денної та дистанційної форм навчання. Екзаменаційна комісія відзначає чітку організацію підготовки та високий рівень захисту дипломних робіт магістрантів кафедри.

Комісія відзначає в цілому високий інженерно-дослідницький рівень дипломних робіт. Особливо ЕК відзначає високий рівень захисту та глибоку підготовку, що показали студенти Альбертович В.В., Гаюр А.С., Чугуєвець А.В., Решетник Н.Ю., яким рекомендовано видати диплом магістра з відзнакою.

Комісія відзначає високу якість виробів, що продемонстрували на захисті студенти, що захищались. У 80% студентів, які захищались, були наявні опубліковані, а також подані до друку наукові статті, тези доповідей та патенти, написані за результатами досліджень. Комісія відмічає наявність актів впровадження у виробництво та в навчальний процес, що були представлені на захисті 13 студентами (90,1%).

Магістерські роботи містять обґрунтовані художньо-композиційні і конструкторсько-технологічні рішення від білизни до пальта. В дипломних роботах представлені інженерні розрахунки, розроблена проєктно-конструкторська документація та виготовлені якісні зразки швейних виробів. Члени екзаменаційної комісії прийняли рішення, що представлені магістерські роботи відповідають кваліфікаційним вимогам підготовки магістрів за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості  спеціалізація Конструювання та технології швейних виробів.