Ви зараз переглядаєте ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів продовжує впроваджувати практико-орієнтоване навчання, однією із ефективних реалізацій якого є проведення практичних занять з професіоналами-практиками.

9.10.2023р. відбулося практичне заняття з фахівцем-практиком приватного підприємства ”PITAYA” (Катерина ТУРЖАНСЬКА, провідний фахівець) з обов’язкової компоненти ПРОЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти конструювання та технології швейних виробів для здобувачів гр. ШВ-20-1.

На занятті було опрацьовано ряд питань щодо організації виробничого процесу на швейних підприємствах. Зокрема, розглянуто питання стосовно оптимізації розподілу праці в умовах потокового виробництва одягу, та особливості раціонального розташування швейного обладнання в сучасних швейних потоках.

Особливо цінним була думка фахівця-практика стосовно доцільності, в деяких випадках, відходити від класичних схем і методик проектування виробничих процесів в умовах вітчизняних швейних підприємств.

Щиро вдячні п. Катерині за змістовне заняття і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Доцент кафедри ТКШВ Валерій  ПРИВАЛА