Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «СПЕЦРОЗДІЛИ З ПРОЕКТУВАННЯ ВИРОБІВ» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ ЗА ОПП «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА»

З метою вивчення матеріалу з дисципліни «Спецрозділи з проектування виробів» по темі «Особливості проектування корсетних виробів» для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості 28 червня 2023 року було проведено виїзне заняття на одне з провідних підприємств швейної галузі міста Хмельницького – Anna Sposa Group.

Під час заняття були закріплені теоретичні знання щодо особливостей проектування корсетів для швейних виробів на прикладі весільних суконь. З професоніалами – практиками конструкторами підприємства, зокрема Альона Білогурова, Олена Гурницька, Юлія Берегова, Наталія Попик, Інна Франчук студенти відпрацювали питання з побудови конструкцій корсетів, підбору пакету матеріалів та оздоблень, а також використання нормативної бази з даної теми.

Здобувачі вищої освіти на практиці ознайомились з процесом проектування і виготовлення виробів Anna Sposa Group, особливостями роботи підприємства в умовах військового стану.

Колектив кафедри і студенти щиро вдячні керівництву підприємства і професіоналам за знання і досвід, отримані під час проведених занять, які формують професійні компетентності, необхідні для майбутнього фахівця.

к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Оксана Домбровська