Ви зараз переглядаєте ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 182–ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРОВІДНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ

Виробнича практика студентів є невід’ємною складовою освітньо професійної програми підготовки конкурентоспроможного фахівця. Виробнича практика спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних умінь і навичок з відповідного напряму підготовки, здобуття навичок і вмінь самостійного вирішення інженерно-виробничих і організаційних питань.

У період з 29 січня по 11 лютого 2024 р. відбулася виробнича практика для студентів 4 курсу повної та 2 курсу скороченої денної та заочної форми навчання факультету технологій і дизайну спеціальностей 182 «Технології легкої промисловості» на провідних підприємствах України:

ФОП Підмурняк О.О. м. Хмельницький

ФОП Юрко П.В. м. Хмельницький

ФОП Чорноус О.А. м. Старокостянтинів, Хмельницької обл.

ТзОВ «СПАРК – ШВЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ» м. Хмельницький

ПрАТ «Бердичівська фабрика одягу» м. Бердичів, Житомирська обл.

ПАТ «Хмільницька швейна фабрика Лілея» м. Хмільник

ФОП Гриськова Н.М. м. Хмельницький

ТзОВ Міріада центр І м. Дніпро

ТзОВ «КЕНАР» м. Київ

ПП «ТАНКО» м. Дніпро

ФОП Слободянюк С. О. м. Вінниця

ФОП Проданчук Д. М. м. Чернівці

ФОП Крилас В.Б. м. Дніпро ФОП Свистунова Н.М. м. Хмельницький

По закінченню практики студентами вивчено організацію та управління виробничими процесами, закріплено технічні прийоми розробки технологічної та конструкторської робочої документації. Закріплено технологічні навички при серійному виготовленні одягу. Досвід на виробництві завжди безцінний, щиро дякуємо за надання баз практики керівникам підприємств. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Відповідальна за практичну підготовку кафедри ТКШВ

Юлія КОШЕВКО