Ви зараз переглядаєте ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТКШВ

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТКШВ

Викладачі та студенти кафедри технології та конструювання швейних виробів протягом навчального року вносять свій маленький вклад у волонтерський рух Хмельницької громади, щотижня долучаючись до плетіння маскувальних сіток для потреб Збройних Сил України. Виділяючи у своїх графіках навчального процесу по кілька годин для виконання громадського обов’язку команда із викладачів та студентів кафедри підготували близько 20 маскувальних сіток, які необхідні для захисту життя наших оборонців та для збереження цілісності їх обладнання.

Колектив кафедри разом із студентами беруть участь у всіх благодійних заходах ХНУ. Серед них: участь у благодійних ярмарках, написання листівок підтримки та вдячності нашим воїнам, здійснення благодійних внесків на потреби ЗСУ. Крім того, студенти кафедри беруть участь в онлайн та оффлайн тренінгах по наданню першої медичної допомоги, відвідують заняття з базового курсу поводження з вогнепальною зброєю.

З впевненістю можемо сказати, що і надалі обов’язково долучатимемось до волонтерських заходів. Ворог не зупиняється, тому і ми не можемо зупинятися.
Подяка кожному, хто наближає Перемогу своїми діями. Дякуємо ЗСУ!

Галина ШВЕЦЬ, доцент кафедри ТКШВ