Ви зараз переглядаєте ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «БАРВИ ПОДІЛЛЯ – 2022»

30 червня у онлайн режимі відбувся Фінал Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля – 2022». Цьогоріч у конкурсній програмі було оголошено чотири конкурси:

• конкурс ескізів одягу із двома номінаціями «Живописний ескіз» та «Digital-ескіз»;
  • конкурс віртуального одягу;
  • конкурс ансамблів одягу;
  • конкурс колекцій одягу за двома номінаціями «Молода надія» та «Власний погляд».

Всього для участі в онлайн конкурсі «Барви Поділля – 2022» було надіслано 152 конкурсні роботи із 16 навчальних закладів України, а також участь приймали наші закордонні гості із Faculty of Technics and Technologies of Yambol, Trakia University (Болгарія). У першому відбірковому турі конкурсною комісією відібрано 102 роботи для участі у фіналі. Роботи фіналістів оцінювало Журі, до складу якого увійшли професійні дизайнери, модельєри одягу та викладачі з дизайну і художнього проєктування одягу різних навчальних закладів України.

Журі конкурсу у процесі оцінювання конкурсних робіт

Для визначення переможців онлайн конкурсу Журі оцінювало роботи за наступними критеріями: оригінальність ідеї та образу, цілісність композиції, а також складність роботи і техніки її виконання.

Приємно усвідомлювати, що серед такої значної кількості достойних конкурсних робіт, студенти нашої кафедри вибороли три призових місця і показали високий рівень умінь у художньому проєктуванні одягу як на рівні пропрацювання ескізу, так і при створенні колекції одягу.

Отож, наші переможці:

І місцеу номінації «Digital-ескіз» за серію ескізів «Емоції стихій», отримала автор Анастасія Степаненко (керівник д.т.н., проф. Кулешова С. Г.)

ІІ місце у номінації «Живописний ескіз» за ескіз моделей одягу «Murasakiiro no hana», отримала автор Анастасія Гаюр (керівник к.т.н., доц. Краснюк Л.В.);

ІІІ місце у номінації “Власний погляд” за колекцію «Freedom of the sky», отримали автори Алла Трач, Оксана Бєдіна (керівники к.т.н., доц. Лущевська О.М., к.т.н., доц. Краснюк Л.В.).

Участь у даному конкурсі дає можливість здобути компетентності, потрібні для подальшої професійної діяльності. Здобуті навички (комунікації, лідерство, працювати в команді, управляти своїм часом, креативність і т.п.) дають змогу бути успішним на своєму майбутньому робочому місці.

Отож вітаємо переможців та їхніх керівників із перемогою, зичимо нових креативних ідей та успішної їх реалізації, досягнення нових професійних та творчих вершин.

Вітаємо колектив кафедри із таким значним здобутком, і від імені авторів колекцій, висловлюємо подяку усім викладачам та майстрам виробничого навчання за допомогу у створенні ескізів та колекцій одягу такого високого рівня.

Більше про конкурс та його переможців можна дізнатись на офіційних сторінках конкурсу:

Сайт: https://tksv.khmnu.edu.ua/barvi

Інстаграм: https://www.instagram.com/barvipodillya