Ви зараз переглядаєте ВІДНОВЛЕННЯ ТРАДИЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Однією з родзинок виконання профорієнтаційної роботи нашої кафедри багато років поспіль було проведення конкурсу фахової майстерності «Погляд на майбутню професію». Проте, ковідні обмеження та війна внесли свої корективи в наше життя.

В 2023-2024 навчальному році колектив кафедри ТКШВ знайшов можливість запланувати, організувати і провести зазначений конкурс, який відбувся 16 листопада 2023 року (наказ № 103-АГ від 19.10.2023р.) Метою конкурсу є заохочення учнів і студентів до розгляду та аналізу спеціальності «182 Технології легкої промисловості» у контексті сучасного стану на ринку праці.

В конкурсі прийняли участь 27 конкурсантів, здобувачі освіти спеціалізованих навчальних закладів, які представили Хмельницький та Тернопільський регіони: ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», Хмельницький професійний ліцей, Галицький фаховий коледж імені В. Чорновола, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти». Приємно зазначити, що, як керівництво даних навчальних закладів, так і безпосередньо їх вихованці відразу відгукнулися на наше запрошення.

Особливу зацікавленість гості заходу виявили до технічного оснащення навчальних аудиторій кафедри, до діяльності студентського конструкторського бюро та лабораторії «Технологій і моди», де було продемонстровано роботу 3D-принтера та технічні можливості сучасної системи автоматизованого проєктування одягу JULIVI. До уваги слухачів була представлена презентація «Fashion-індустрія в смартфоні», що присвячена огляду розробок кафедри в сфері цифрових технологій у легкій промисловості.

Не зважаючи на територіальну відстань і оповіщення повітряної тривоги, що дещо змістило початок, конкурс пройшов у відповідності до встановленого регламенту і у привітній атмосфері. Всі конкурсанти отримали сертифікати учасника конкурсу, а переможці нагороджені дипломами призерів та цінними подарунками.

Переможцями конкурсу стали здобувачі освіти ДНЗ Хмельницького центру ПТО сфери послуг, які в котрий раз продемонстрували свій високий рівень теоретичних знань та практичних навичок у швейній справі.

Призерами і переможцями конкурсу стали:

1-е місце та Диплом І ступеню: Ткачук Маргарита учениця ДНЗ “Хмельницький центр ПТО сфери послуг”

2-е місце та Диплом ІІ ступеню: Іліницька Юлія учениця ДНЗ “Хмельницький центр ПТО сфери послуг”

2-е місце та Диплом ІІ ступеню: Чайка Анна учениця ДНЗ “Хмельницький центр ПТО сфери послуг”

3-є місце та Диплом ІІІ ступеню: Ткачук Христина студентка “Галицького фахового коледжу імені В. Чорновола”

3-є місце та Диплом ІІІ ступеню: Веремійчук Дарина учениця ДПТНЗ “Славутського професійного ліцею”

3-є місце та Диплом ІІІ ступеню: Гаврилюк Яна учениця Хмельницького професійного ліцею

Організація та проведення подібних заходів дозволяє не тільки підтримувати міцні багаторічні зв’язки з профільними та середньо освітніми навчальними закладами, а й отримувати нових потенційних абітурієнтів для нашого університету.

Керівникам навчальних закладів, які прийняли участь в конкурсі, направлено офіційну подяку від керівництва кафедри ТКШВ та декана ФТіД.

Тісна співпраця між викладацьким колективом кафедри та керівництвом відповідних профільних освітніх навчальних закладів породжують нові форми спілкування та корисної взаємодії.

Оргкомітет конкурсу від кафедри ТКШВ