Ви зараз переглядаєте ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ-МОДЕЛЬЄРІВ «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ»

Із 12 червня по 1 липня 2023 р. в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ХХІII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани».

Талановиті та творчі студенти кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету представили на конкурс свої роботи і вибороли п’ять призових місця у різних номінаціях.

КОНКУРС ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ, ЕСКІЗНИЙ КОНКУРС, Номінація «ACCESSORIES» I місце – «Нова генерація», автор ст. гр. ШВм-20-1 Яцій Альона Керівник к.т.н. доцент Краснюк Л.В.

Конкурсу Ескізів:III місце у номінації «ECO-FASHION» – ескізний проєкт колекції одягу «Випускай хвоста!!!» (Концепт: Продемонструй свого внутрішнього звіра!), автор ст. гр. ШВ-21-1 Анастасія Начичко (керівник д.т.н., проф. Світлана Кулешова).

III місце у номінації ескізів «PRET-A-PORTER» – ескізний проєкт колекції одягу «Haru no hana» (Джерелом натхнення для створення колекції є японський народний костюм – кімоно.), автор ст. гр. ТЛПс-21-1 Агаджанова Еліна (керівники к.т.н., доц. Лариса Краснюк, Олена Лущевська).

III місце у номінації «PRO-ART» – ескізний проєкт колекції одягу «Ягідний смузі» (Концепт: Моя творчість, моє натхнення. У світу фантазій немає кінця і краю, а через творчість він знаходить прохід до нашого виміру. З фантастичного виміру фруктові малята завітали до реального світу), автор ст. гр. ШВ-22-1 Пилипенко Юліанна (керівник д.т.н., проф. Світлана Кулешова).

Світлана Кулешова, професор кафедри ТКШВ ХНУ вітає наймолодшу учасницю конкурсу –
бакалавра 1 курсу кафедри ТКШВ ХНУ Пилипенко Юліану

III місце у номінації «PRO-ART» – ескізний проєкт колекції одягу «Stay free» (Концепт: Мої образи втілюють майбутнє України в її унікальних стилях. В них я відображаю ідею неоднотипності та краси сучасного одягу. Для мене це можливість показати іншим наскільки може бути привабливим незвичний та особливий стиль), автор ст. гр. ТЛПс-21-1 Яскевич Катерина.

Колектив кафедри вітає усіх учасників і переможців конкурсу Печерські каштани і бажає усім невичерпної енергії, творчого натхнення, підкорення нових висот і здобуття нових перемог! МИРНОГО НЕБА!!!