Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ В XVIII МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СТРАТЕГІЯ ЯКОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ І ОСВІТІ»

3-6 червня 2024 р. на базі Технічного університету м. Варна Болгарія проводилась XVIII Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті». Цього року в роботі конференції активно прийняли участь професори кафедри технології та конструювання швейних виробів Світлана КУЛЕШОВА, Оксана ЗАХАРКЕВИЧ; доценти Юлія КОШЕВКО, Галина ШВЕЦЬ, Олеся ДІТКОВСЬКА та асистент Оксана ХАСАНОВА, а також студентка першого курсу Діана ХАСАНОВА.

Уся конференція була розділена чотири секції:

Секція 1. Якість у промисловості

Секція 2. Якість в освіті

Секція 3. Інформаційні технології в промисловості й освіті

Секція 4. Сталий розвиток і якість життя як синергія економіки та інновацій. Якість харчової сировини, продуктів, довкілля, послуг та інфраструктури

Конференція була багата на учасників, які представляли свої доповіді в онлайн та офлайн форматі. Це представники таких закладів освіти: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Криворізький державний педагогічний університет, Український державний університет науки і технологій, Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Світлана КУЛЕШОВА виступила з доповіддю «Втілення інноваційних рішень та покращення організації навчального процесу як наслідок багаторічного плідного співробітництва та обміну досвідом між ТУ-Варна та Хмельницьким національним університетом» на пленарному засіданні конференції.

Оксана ХАСАНОВА, аспірант кафедри представляла колективну доповідь «Вимоги до якості виготовлення декоративних строчок струмопровідною ниткою»

З доповіддю також на секційному засідання виступила студентка першого курсу Діана ХАСАНОВА «Підвищення естетичної якості моделей одягу в контексті sustainable fashion».

Доповіді викликали живе обговорення та зацікавленість присутніх представників різних напрямів наукової діяльності

Дякуємо організаційному комітету конференції за теплу атмосферу, якісну організацію та проведення на високому рівні. До нових зустрічей!!!!

За інформацією кафедри технології і конструювання швейних виробів