Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ В ВЕСНЯНОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ЯРМАРКУ

27 березня у холі 4 навчального корпусу Хмельницького національного університету відбувся весняний загальноуніверситетський благодійний ярмарок.

Метою проведення ярмарку було – підтримка Збройних сил України.

Активну участь прийняли студенти та викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів. На столах були представлені різноманітні смаколики, ласощі, поробки, зручні подушки для подорожей, намиста, браслети та багато іншого.

Донати збирали за рахунок творчості студентів. Була організована фотозона для креативних фото, де кожен бажаючий міг доповнити свій образ аксесуарами з колекції «Спіралізація».

Наші дівчатка майстерно виконували цифрові портрети та стікери

Студенти активно запрошували відвідувачів виставки та рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Відвідавши наш ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників!

За інформацією кафедри ТКШВ