Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У ПРОЕКТІ МОДНІ 2019

17 серпня у Хмельницькому вже вдруге відбулася знакова для поціновувачів модного одягу подія – МОДНІ 2019, у якій взяли участь студенти кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету.

Проведення конкурсу МОДНІ – це проект, спрямований на всебічне сприяння становленню молодих спеціалістів у сфері фешн-індустрії. Започаткування проекту МОДНІ відбулось за програмою Громадські ініціативи та за підтримки Управління економіки Хмельницької міської ради. Цього року у рамках проекту заснована конкурсна програма для молодих дизайнерів міста.

Учасники надсилали ескізи і фото своїх колекцій одягу для розгляду та участі у фінальному показі разом із відомими виробниками одягу нашого міста. В результаті роботи конкурсної комісії із 21 колекції для участі у фіналі було відібрано сім, троє з яких – це творчі здобутки студентів кафедри ТКШВ – Бєдіної Ксенії і Трач Алли (колекція «Enimal street style»), Кукурудзяк Алли (колекція «Вони»), Тайпс Тії (колекція «Твоє обличчя»).

Робота комісії по відбору колекцій одягу для участі у конкурсі

Фінал конкурсу МО/ДНІ 2019 традиційно відбувся на даху ТРЦ «Квартал». На подіумі були представлені колекції відомих швейних брендів нашого міста, таких як SUZIE, VS, Sadova, German Kids, Stimma, Bessa, Bocharova, Astoria, на багатьох з яких успішно працюють випускники та студенти кафедри ТКШВ.

Серед фіналістів конкурсної програми були представлені колекції «Вони» Алли Кукурудзяк, «Твоє обличчя» Тії Тайпс, «Вінтажне бунтарство» Лілії Романишин, «Enimal street style» Трач Алли і Бєдіної Ксенії, «To defy» Гуцалюк Тетяни та спільна колекція брендів Urbanko&Lakris.

Колекція «Enimal street style», автори Алла Трач і Ксенія Бєдіна
Колекція «Вони», автор Алла Кукурудзяк
Колекція «Твоє обличчя», автор Тіа Тайпс

За результатами конкурсу друге і третє призові місця здобули наші студенти – Тіа Тайпс та Алла Кукурудзяк.

Усім фіналістам конкурсу були вручені цінні подарунки, а переможці отримали грошові сертифікати.
Нагородження переможців конкурсу МО/ДНІ 2019
Щасливі керівники із фіналістами і переможцями конкурсу

Колектив кафедри ТКШВ щиро вітає своїх студентів і бажає їм подальших творчих успіхів!

Лариса Краснюк Канд.техн.наук, доцент кафедри ТКШВ