Ви зараз переглядаєте ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ»

У період з 15 по 17 квітня 2019 року відповідно до наказу МОН України № 1313 від 28.11.2018 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся заключний тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості освітньої програми «Конструювання та технології швейних виробів».

На урочистому відкритті 15 квітня 2019 року зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з освітньої діяльності Гаркавенко Світлана Степанівна . Також учасників привітали декан факультету індустрії моди Зубкова Людмила Іванівна та голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Березненко Сергій Миколайович.

До олімпіади були залучені 16 студентів із п’яти закладів вищої освіти України та Вітебського державного технологічного університету (Республіка Білорусь):

Хмельницького національного університету на чолі із завідувачем кафедри технології і конструювання швейних виробів Славінською Аллою Людвігівною . та доцентом цієї ж кафедри Кулєшовою Світланою Геннадіївною;
• АРТ Академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі на чолі із доцентом, заступником завідувачем кафедри дизайну одягу та аксесуарів Орловою Мілою Володимирівною;
• Мукачівського державного університету на чолі зі старшим викладачем кафедри легкої промисловості та професійної освіти Матвійчук Світланою Салманівною;
• Київського національного університету культури і мистецтв на чолі із завідувачем кафедри дизайн одягу Пенчук Олександрою Петрівною;
• Київського національного університету технологій та дизайну.

Студентам були запропоновані завдання з таких розділів навчального плану спеціальності:

– конструювання одягу – готувала студентів доцент Сиротенко О.П.;
– комп’ютерні технології – готувала студентів доцент Кулешова С.Г.;
– технологія швейних виробів – готувала студентів доцент Кошевко Ю.В.;
– основи технічної, наукової творчості та патентознавства – готувала студентів професор Захаркевич О.В.

Критеріями оцінки робіт студентів були:

1. Новизна та оригінальність запропонованих рішень.
2. Технічний рівень оформлення виконаної роботи.
3. Глибина проектного опрацювання.
4. Використання інформаційних технологій.

Після плідного обговорення членами журі оцінено рівень підготовки студентів-конкурсантів.17 квітня відбулося нагородження призерів олімпіади за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості освітньої програми «Конструювання та технології швейних виробів».

Студенти стали переможцями за узагальнюючими показниками в таких номінаціях:

Дік Наталія Олександрівна, гр. ТЛПс-17-1, отримала диплом II ступеня, як переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» (Хмельницький національний університет, кафедра технології і конструювання швейних виробів). та посіла 1 місце у номінації «Технічне моделювання», 2 місце у номінації «Конструкція», 3 місце у номінації «Ідея»;
Сорока Марія Сергіївна, гр. ТЛП-15-1, зайняла 2 місце у номінації «Технологічна креативність», 3 місце у номінаціях «Комп’ютерні технології», «Конструкція»;
Вітюк Юлія Олександрівна, гр. ТЛП-15-1, зайняла 2 місце у номінаціях «Композиція», «Комп’ютерні технології», «Графіка».

Окрім дипломів переможці отримали цінні подарунки, розроблені спеціально для них українським дизайнером, засновником бренду «HELISSEN», асистентом кафедри технології та конструювання швейних виробів Альоною Цимбал.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам наснаги, успіхів та професійного зростання!

Доценти кафедри ТКШВ Кулешова С.Г., Кошевко Ю.В.