Ви зараз переглядаєте СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАРНА (БОЛГАРІЯ)

СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАРНА (БОЛГАРІЯ)

Делегація Хмельницького національного університету у складі викладачів кафедри технології та конструювання швейних виробів доцентів Дітковської О.А., Засорнової І. О., Захаркевич О.В., Кулешової С.Г. та Кошевко Ю.В. протягом 2-11 червня 2017 р. проходили стажування у Технічному університеті Варна (Болгарія).

Делегація ХНУ з організаторами конференції

Тематика стажування – «Сучасні тенденції вищої освіти у країнах Європейського союзу. Досвід Технічного Університету Варни» (“Contemporary Tendencies of Higher Education in European Union Countries Expirience of Technical University of Varna”), передбачала 120 академічних годин аудиторної та самостійної роботи (в обсязі 4 кредити).

Крім того, під час стажування викладачі взяли участь у XIII міжнародній конференцій «STRATEGY OF QUALITY IN INDUSTRY AND EDUCATION» (5-8 червня 2017 р.).

Представники ХНУ готові до роботи секційного засідання конференції
Nikolay Minchev, Dr. Eng., Prof. Ass., Vice-Rector for Research (Technical University of Varna, Bulgaria) Вітальне слово проректора ТУ Варна
Гол. ас. д-р інж. Герганова-Савова С.Г.(ТУ Варна) розповідає про систему менеджменту якості ТУ Варна
Д-р. пед. наук, професор, зав. кафедри Педагогіки і психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету (м. Київ, Україна) Лузик Е. В. читає лекцію для слухачів курсів підвищення кваліфікації