Ви зараз переглядаєте РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ (МОДУЛЬ 2)

РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ (МОДУЛЬ 2)

5-6 жовтня 2023 року участь у другій частині регіональному тренінгу «Побудова партнерств та підготовка проєктів з реагування на кризу та відновлення» взяли викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів професор Оксана Захаркевич та доцент Галина Швець. Був представлений «Модуль 2. Фандрейзингові інструменти, партнерство та ефективна комунікація – запорука успішного проєкту». Тренінг відбувся у межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення». Цей проєкт впроваджується ПРООН за фінансової підтримки уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

Захід був організований для представників територіальних громад області. На тренінгу були представлені Хмельницька ТО, Понінківська ТО, Летичівська ТО, Білогірська ТО, Шепетівська ТО та інші громади Хмельниччини. Мета заходу – сформувати спроможні команди на рівні громад-учасників для вирішення кризових ситуацій із використанням проєктного підходу до розвитку територій.

Перший день розпочався з пітчингів проєктів команд, які учасники підготували після вивчення першого модуля тренінгу. У другій половині дня учасники та учасниці познайомилися з такими поняттями, як партнерство та ефективне управління проєктом, фандрейзинг.

Другий день тренінгу був присвячений розробці та презентації комунікаційної стратегії проєктів командами.

Тренінг проходив у дружній  атмосфері. Учасники тренінгу мали можливість  попрактикуватись у розробці спільних планів, обговорити ризики проєктів та подискутувати щодо шляхів їх уникнення і пом’якшення. За результатами тренінгу учасники підвищили рівень професійної кваліфікації щодо питань розбудови партнерства та проєктного менеджменту.

Щиро дякуємо організаторам за цікавий тренінг та корисні знання!

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ