Ви зараз переглядаєте ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів продовжує впроваджувати практико-орієнтоване навчання, однією із ефективних реалізацій якого є проведення практичних занять з професіоналами-практиками. 14.09.2023 р. відбулося практичне заняття з фахівцями-практиками приватного підприємства Triangle (Ганна СЕЛЕЦЬКА – модельєр-конструктор, Марина ПАВЛЮК – конструктор) з обов’язкової компоненти ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти конструювання та технології швейних виробів для здобувачів гр. ШВм-23-1.

Варто зазначити, що запрошення декількох практиків пожвавлює практичне заняття як традиційну форму навчання, формує культуру дискусії, вчить студентів порівнювати, дивитися на одну і ту ж діяльність різносторонньо, сприймати різні підходи до здійснення професійної діяльності тощо.

На занятті було опрацьовано ряд питань щодо організації бази даних у вигляді відцифрованих лекал для подальшого тривимірного моделювання одягу. Ганна СЕЛЕЦЬКА спеціалізується на роботі САПР Julivі, а Марина ПАВЛЮК – на роботі Clo3D. Також розглянуті особливості традиційного способу введення готових лекал у комп’ютер з використанням дигітайзера та відмінності у роботі з використанням більш сучасного фотодигітайзера. Особливо студентів цікавили питання щодо тривимірного моделювання, застосування якого дозволяє значно підвищити гнучкість і оперативність роботи експериментального цеху.

Щиро вдячні п. Ганні та п. Марині за змістовне заняття і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Доцент кафедри ТКШВ Вікторія МИЦА