You are currently viewing КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

  • Категорія запису:Новини

В кожної кафедри нашого навчального закладу є своя історія і свої традиції. Кафедра Технології та конструювання швейних виробів не є винятком… Однією з традицій нашого колективу є проведення щорічного конкурсу фахової майстерності «Погляд на майбутню професію», який проведено 26 жовтня 2019 року. Учасниками конкурсу стали вихованці СЗОШ та професійних навчальних закладів швейного спрямування із Старо-Костянтинівського, Ярмолинецького та інших районів Хмельниччини.

Особисто приємно заначити, що найбільшою за кількістю конкурсантів була команда такого славетного навчального закладу, як ДНЗ Хмельницький центр ПТО сфери послуг. Багатолітня і плідна співпраця нашої кафедри саме з цим закладом давно вже перетворилася на справжню дружбу.

Учасники конкурс ознайомилися із аудиторіями кафедри ТКШВ, з викладачами кафедри та умовами вступної кампанії 2020. Особливу зацікавленість гості заходу виявили до технічного оснащення навчальних аудиторій кафедри, до діяльності студентського конструкторського бюро та лабораторії САПР, де було продемонстровано роботу 3D-принтера та технічні можливості сучасної системи автоматизованого проектування одягу

Конкурс пройшов у відповідності до встановленого регламенту і у привітній атмосфері. Члени журі конкурсу відзначили, що не зважаючи на підвищення складності конкурсної програми, всі конкурсанти достойно впоралися із всіма завданнями. Особливо хочеться відзначити традиційно високий рівень підготовки вихованців ДНЗ Хмельницький центр ПТО сфери послуг, який очолює Царьова Є.С.

Всі конкурсанти отримали диплом учасника конкурсу, а переможці нагороджені дипломами призерів та пам’ятними сувенірами. Переможцями конкурсу стали вихованці ДНЗ Хмельницького центру ПТО сфери послуг: 1-е місце: Глега Аліна; 2-е місце: Абашина Наталія; 3-є місце: Поліщук Дарина.

Викладацький колектив кафедри Технології і конструювання швейних виробів сподівається побачити всіх учасників конкурсу серед своїх абітурієнтів в наступному році.

Автор публікації: к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Привала Валерій Олександрович