Ви зараз переглядаєте ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА «ТВОРЧІ»

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА «ТВОРЧІ»

7.11.2023 відбулося засідання наукового студентського гуртка «Творчі» (модератор гуртка – доцент кафедри ТКШВ Лариса Краснюк).

Мета заходу полягала у вихованні у студентів інтересу і потреби до науково-творчого мислення, розвитку творчої уяви, формування навичок самостійної творчої роботи з пошуку джерела натхнення, його стилізації та подальшого застосування отриманих знань при створенні ескізних проєктів колекцій одягу та при виготовленні авторських ансамблів та колекцій.

На засіданні були присутні студенти першого та другого курсу, які тільки починають свій творчий шлях на кафедрі. Для них особливо важливим є розуміння сутності творчого процесу, його мети та завдань. Засідання було присвячене питанням організації творчого процесу над створенням авторських ескізів та колекцій одягу в умовах кафедри ТКШВ. Окреслені основні етапи роботи над авторськими проєктами, роль студентів у їх реалізації, допомога та підтримка викладачів і майстрів кафедри. На прикладах колекцій та ансамблів одягу, створених студентами кафедри ТКШВ, модератор гуртка розповіла про особливості створення ескізів та моделей одягу, які відповідають вимогам сучасної моди та відрізняються оригінальним художньо-композиційним та конструктивним рішенням. Пояснила особливості та перспективи участі у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах дизайнерів одягу.

У ході заходу студенти проявили зацікавленість творчими здобутками кафедри, а саме колекціями і ансамблями одягу – фіналістами та переможцями Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів молодих дизайнерів одягу.

Модератор гуртка «Творчі»

доц. кафедри ТКШВ Краснюк Л.В.