Ви зараз переглядаєте КАФЕДРА ТКШВ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ В РОДИННОМУ КОЛІ

КАФЕДРА ТКШВ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ В РОДИННОМУ КОЛІ

Стати першокурсником – це досягнути мети! Це радість і гордість для батьків, це подолання перших труднощів для вчорашніх школярів, це крок у невідоме майбутнє та початок самостійного дорослого життя! Для колективу кафедри першокурсники – це нове покоління , що потрібно виплекати, навчити, підтримати, направити. 25 жовтня викладачі кафедри ТКШВ та студенти гр. ШВ-23-1 і ШВс-23-1 організували теплу неформальну зустріч щоб поспілкуватися, обговорити поточні питання навчального процесу, а також стати ближчими один одному.

Теплий чай і піца – найкраще поєднання в прохолодну дощову погоду.

Майстри виробничого навчання одними з перших починають спілкування з студентами першокурсниками, а також починають їх навчати фаховій майстерності. За 2 місяці вивчання дисципліни «Вступ до фаху» майстри стали вже як рідні.

А далі зустріч перемістилася до Навчального музейно-виставкового центру «Історія та сучасність техніки» ХНУ, де директор Ігор Вишквар провів цікаву і пізнавальну екскурсію.

Особливу зацікавленість виявили студенти в залі, де виставлено моделі з колекцій переможців Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля» минулих років.

ШВ-23-1

Дякуємо ЗСУ за можливість вільно навчатися і спілкуватися в стінах рідного навчального закладу !

Куратор ШВ-23-1 і ШВс-23-1 доц. каф. ТКШВ Олеся Дітковська