Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ ПОДЯКИ ПАРТНЕРАМ­-СТЕЙКХОЛДЕРАМ В ГАЛИЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ В. ЧОРНОВОЛА

ДЕНЬ ПОДЯКИ ПАРТНЕРАМ­-СТЕЙКХОЛДЕРАМ В ГАЛИЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ В. ЧОРНОВОЛА

5 червня 2024 року в Галицькому коледжі ім. В.Чорновола відбувся урочистий захід – День подяки партнерам. На нього були запрошені близько десятки партнерів-стейкхолдерів даного навчального закладу. Зважаючи на багаторічну тісну співпрацю з Хмельницьким національним університетом, кафедру технології та конструювання швейних виробів представила канд. техн. наук, доцентка кафедри Оксана СИРОТЕНКО.

Партнерів нагороджували грамотами. Слова подяки пролунали в адресу представників міської мерії м. Тернопіль, яка є засновницею закладу і здійснює його постійну підтримку. Також були відзначені члени громадських організацій, що скеровують діяльність студентів коледжу в освітній період і у вільний від навчання час.

Подяками були відзначені керівники приватних підприємств, салонів краси, туристичних фірм, що є постійними роботодавцями для випускників коледжу та забезпечують їх практичну підготовку у період навчання.

Ряд викладачів, які працюють у вищих навчальних закладах м. Тернопіль та за сумісництвом викладають в Галицькому коледжі, теж були удостоєні високих нагород. Представниці кафедри технології і конструювання швейних виробів канд. техн. наук, доцентці кафедри ТКШВ ХНУ Оксані СИРОТЕНКО була вручена подяка за тісну співпрацю у процесі реалізації ступеневості освіти та формування висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва та технологій.

Директорка Галицького коледжу Марія Петрівна БАБ’ЮК підписала договори про співпрацю з новими партнерами-стейкхолдерами і запросила всіх до дошки партнерського простору, на якій щороку відкриваються нові партнерські логотипи.

Дякуємо керівництву та колективу Галицького коледжу ім.В.Чорновола за організацію та проведення чудового заходу. Такі зустрічі надихають на подальшу співпрацю. Бажаємо вам успіхів та міцних партнерських відносин зі стейкхолдерами !!!

к.т.н., доц. Оксана СИРОТЕНКО