Ви зараз переглядаєте «ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

«ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

«ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Кафедра Технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету завжди приділяла значну увагу проведенню профорієнтаційній роботі серед потенційних абітурієнтів. Ця робота є ретельно спланованою і відповідально виконується всім дружнім колективом кафедри

В рамках профорієнтаційної роботи 15 лютого2015 року відбувся «День гостинності», організований колективом кафедри Технології та конструювання швейних виробів. Цей захід є традиційним і проводиться двічі на рік. Завдяки анкетуванню зареєстрованих гостей кафедри було виявлено географію розповсюдження інформації щодо умов вступу до ХНУ. Приємно зазначити, що серед присутніх були учні середньо-освітніх та професійних навчальних закладів не тільки Хмельницької області, а й інших регіонів. Перед присутніми виступили керівники деканату ФТіД, кафедри ТКШВ та підрозділів університету.

На протязі кількох годин гості кафедри отримали можливість не тільки отримати корисну інформацію «з перших рук», а й отримати відповіді на питання, які пов’язані з умовами навчання, проживанням в гуртожитку, наявності повноцінної інфраструктури університету, розміром стипендій та ін. Приємно відзначити те, що аудиторію також цікавили питання можливості подальшого їх навчання (магістратура, аспірантура) та стажування на діючих підприємствах як вітчизняної, так і закордонної швейної промисловості. Після отримання вичерпних відповідей, для гостей було проведено екскурсію аудиторіями кафедри.

Особливу зацікавленість у потенційних абітурієнтів викликала діяльність нашого «Студентського будинку моделей» та система САПР, яку широко використовують на сучасних швейних підприємствах.

Отже, завдяки такому заходу біля 40 гостей кафедри отримали вичерпну інформацію, яка дозволить їм чітко зорієнтуватися у безпомилковому виборі своєї майбутньої професії та форми навчання в Хмельницькому національному університеті.

Доцент кафедри ТКШВ,
Привала В.О.