Ви зараз переглядаєте УДОСКОНАЛЮЄМО НАВИКИ НАКОЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ФОРМ ОДЯГУ РАЗОМ ІЗ ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ

Студенти кафедри технології та конструювання швейних виробів мають насичене практико-орієнтоване навчання. Цього разу, а саме 31 жовтня 2023 р. студентам гр. ШВ-21-1, ШВ-20-1 та ТЛПс-21-1 було проведено практичне заняття з дисципліни “Макетування виробів” (вибіркова компонента освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) із участю професіонала-практика – дизайнерки, власниці ательє Вікторії Боднар (@viktoriabodnar_atelier)

Пані Вікторія провела практичне заняття на тему “Створення складної об’ємної форми одягу із використанням складок, защипів та драпіровки” і наочно продемонструвала особливості наколювання складок та драпіровок із матеріалів з різними пластичними властивостями таких як атлас, шифон, трикотажна сітка, органза, фатин, костюмна тканина.

Здобувачі вищої освіти побачили як можна швидко виконати складне драпірування переду ліфу, як на манекені створити суцільновикроєний пояс сукні з драпіруванням, як виконати наколювання об’ємних рукавів із драпіруванням у верхній частині, а також багато інших корисних порад, які продиктовані досвідом пані Вікторії. Студенти виявили значне зацікавлення, задавали багато питань, запитували поради.

Викладач Олена Лущевська та майстер виробничого навчання Світлана Банах разом із студентами спеціальності 182 Технології легкої промисловості вдячні пані Вікторії за таке цікаве заняття та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Доцент кафедри ТКШВ  Олена Лущевська