Ви зараз переглядаєте ЗДОБУВАЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 «ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» УСПІШНО СКЛАЛИ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН

7 червня та 21 червня 2023 року відбувся кваліфікаційний екзамен для студентів спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» денної, заочної та дистанційної форм.

Відповідно до наказу №12 від 1.05.2023 р. до складу екзаменаційної комісії увійшли:

Домбровська О.М. – доцент, заст. декана факультету технологій і дизайну – голова ЕК;

Славінська А.Л. – професор, завідувачка кафедри технології і конструювання швейних виробів;

Мазур М.П. – професор, керівник Навчального Центру заочно-дистанційної освіти;

Швець Г.С. – доцент кафедри технології і конструювання швейних виробів;

Банах С.В. – майстер виробничого навчання кафедри технології і конструювання швейних виробів – секретар ЕК.

З вступним словом до студентів та комісії звернувся керівник Центру заочно-дистанційної освіти, д-р техн. наук, проф. Мазур М.П. Він привітав студентів, ознайомив з наказом про створення екзаменаційної комісії, відзначив виконання студентами плану навчання та побажав успішної здачі іспиту.

Секретар екзаменаційної комісії Світлана Банах ознайомила студентів із процедурою та регламентом проведення кваліфікаційного екзамену та розпочала роботу екзаменаційної комісії.

Кваліфікаційний екзамен з фаху проводився у вигляді стандартизованого комплексного тестового іспиту, що включає три основні дисципліни («Матеріалознавство», «Основи проектування виробів», «Основи технології виробів»). Завдання, винесені на кваліфікаційний екзамен є чіткими і зрозумілими, запитання для підготовки заздалегідь оприлюднені та доступні для всіх учасників освітнього процесу. Тестова форма проведення іспиту забезпечила відповідну об’єктивність екзаменаторів.

Екзаменаційна комісія оцінювала теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності. На вимогу часу та обставин, кваліфікаційний іспит проходив у змішаному форматі із використанням платформи Zoom.

Результати оцінювання показали, що професорсько-викладацький склад кафедри технології та конструювання швейних виробів готує висококваліфікованих бакалаврів спеціальності «182 Технології легкої промисловості», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками. Члени державної екзаменаційної комісії та колектив кафедри вітають студентів з успішним завершенням важливого етапу на шляху здобуття вищої освіти та запрошують продовжити навчання на освітньому ступені «Магістр».

Бажаємо всім випускникам особистих і професійних успіхів! Не припиняємо дякувати ЗСУ за можливість жити, навчатись, працювати та планувати майбутнє!

Галина ШВЕЦЬ, доцент кафедри ТКШВ