Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В УКРАЇНСЬКО-КИРГИЗЬКОМУ ГАЛУЗЕВОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ З ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Участь делегації Хмельницького національного університету В українсько-киргизькому галузевому бізнес-форумі З легкої промисловості

Українська легка промисловість має величезний потенціал. В Україні активно розвиваються текстильна, швейна, трикотажна, шкіряна, взуттєва, шкіргалантерейна, хутряна та інші сфери. Завдяки самовідданій праці, оригінальним рішенням та високій якості, одяг українських виробників завойовує все більшу популярність не тільки на вітчизняному, а й на міжнародних ринках.

Саме тому 4 лютого 2020 року в приміщенні Вінницької ТПП відбувся українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

Це вже другий галузевий захід між Україною та Киргизстаном, організований разом з Посольством Киргизької Республіки в Україні, бізнес-асоціацією «JIA» та Асоціацією «Укрлегпром».

До участі у Форумі були запрошені представники підприємств різних галузей легкої промисловості України, галузевих закладів освіти, торговельних мереж, імпортери сировини, комплектуючих для даного сектору виробництва, а також представники органів центральних та місцевих органів влади, заінтересовані експерти.

Від хмельницького національного університету, за запрошенням оргкомітету, участь в роботі бізнес-форуму прийняла делегація, яку очолив декан факультету Технології та дизайну к.т.н., проф. Домбровський Анатолій Броніславович.

В складі делегації були присутні представники:

– к.т.н., доц. Мица В.В., к.т.н., доц. Кошевко Ю.В. (кафедра технології і конструювання швейних виробів);

– к.т.н., доц. Михайловська О.А. (кафедра технології і конструювання виробів із шкіри);

– к.т.н., доц. Прибега Д.В. (кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем).

У Форумі взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Шаріпов Жусупбек Шаріпович.

Модератором форуму виступала президент – голова правління Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Ізовіт Тетяна Леонідівна.

На форумі була представлена інформація про найбільш перспективні проекти легкої промисловості в Киргизстані і в Україні, запуск яких може стати успішним початком двостороннього партнерства у виході на ринки Азії та Європи; обговорювались подальші плани співпраці між асоціаціями і бізнес спільнотами галузі.

В рамках бізнес-форуму був підписаний Меморандум про співпрацю між Бізнес-асоціацією ЖІА Киргизької Республіки і Українською Асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром», що в подальшому сприятиме більш тісним двостороннім контактам та реалізації спільних проєктів.

Друга частина Форуму була присвячена процесу переговорів, В2В зустрічей і дискусій, після чого учасники мали можливість відвідати тематичну галузеву виставку в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати і провідні підприємства легкої промисловості Вінниччини.

Для українського бізнесу (передусім, найближчих регіонів – Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Київської, Рівненської, Одеської, Черкаської, Кіровоградської, Чернівецької та інших) – це можливість не лише познайомитися з киргизькими колегами, але й поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, здобути корисні контакти та заглибитися в інформаційний вир цікавих проєктів і галузевих подій на 2020.

Для закладів освіти важливим моментом є те, що у владних галузевих структурах та на окремих киргизьких підприємствах працюють випускники Київських та Хмельницьких галузевих Вишів, які високо оцінюють рівень підготовки кадрів та потенціал української легкої промисловості.

Доценти кафедри ТКШВ Мица В.В., Кошевко Ю.В.