Ви зараз переглядаєте ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТКШВ ВІДВІДАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

22-23 березня викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету відвідали всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України», який відбувся у м. Хмельницькому.

Вітальне слово радника міністра освіти і науки України, Голови Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE» Голди Виноградської

Вже четвертий рік поспіль радник міністра освіти і науки України, Голова Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE» Голда Виноградська організовує такий конкурс для закладів ПТНЗ швейного профілю.
Відкриття заходу розпочалось із виступу Голди Виноградської, яка зазначила, що цього року конкурс присв’ячено популяризації безпеки дорожнього руху серед молоді України. Підтримку цього проекту отримано від Міністерств: інфраструктури, освіти, охорони здоров’я та інформаційної політики України для проведення ряду системних заходів, що дозволять підняти на серйозному рівні проблематику, яка щомісячно забирає життя багатьох українців.

22 березня пройшов перший етап конкурсу, під час якого жюрі оцінювало ескізну частину, концепцію та технологічність моделей колекцій.До складу жюрі входила докт. техн. наук, професор, завідувач кафедри ТКШВ Славінська А.Л.
У той же день було проведено семінар на тему: «Інновації у навчальному процесі для ПТНЗ швейного профілю».

Перед початком семінару: «Інновації у навчальному процесі для ПТНЗ швейного профілю»

Велику зацікавленість учасників семінару викликала доповідь на тему: “Мобільні технології – сьогодення швейної промисловості”, яку представила докт. техн. наук, професор кафедри ТКШВ Оксана Захаркевич.

Оксана Захаркевич презентує роботу “Zozo-Custom-Fit Clothing”

Проведення конкурсу на всеукраїнському рівні дозволяє гідно та широко представити професійну освіту України в галузі легкої промисловості. Другий етап конкурсу відбувся 23 березня на території ТРЦ “Європа”, де учасники продемонстрували колекції, які виготовлені під гаслом “Безпека як тренд” з обов’язковим використанням світло відбиваючої стрічки. Колекції були представлені у наступних номінаціях:

• “Сучасні молодіжні колекції”. У номінації прийняли участь 29 колекцій. Перше місце отримала колекція: “Яскраві флікери маленького міста”, учасники із Березівського ВПУ Одеського національного політехнічного університету;
  • “Сучасні спортивні колекції”. У номінації прийняли участь 7 колекцій. Перше місце отримала колекція: “Енергія твого життя”, учасники із Луцького центру ПТО;
  • “Сучасні шкільні колекції”. У номінації прийняли участь 11 колекцій. Перше місце отримала колекція “Ultra Malinki”, учасники із ДЗН «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», директор Царьова Євеліна Сергіївна.
Показ колекцій моделей

Переможці конкурсу із колекцією “Ultra Malinki”
Переможці конкурсу із колекцією “Яскраві флікери маленького міста”

Переможці колекцій отримали головні призи, а саме: швейні машини “Jack” A5 від генерального спонсора показу компанії “Softorg”.

Директор компанії “Softorg” Олександр Звєрєв і представник фірми “Jack”, Китай

Студенти кафедри ТКШВ були задіяні у показі моделей і представляли колекцію учасників із ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Студенти кафедри ТКШВ демонструють колекцію “Crossroads” учасників із Запоріжжя

Конкурс завершився врученням учасникам сертифікатів, подарунків та спеціальних призів.

Вручення призів та сертифікатів учасникам конкурсу