Ви зараз переглядаєте ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ НА LVIV FASHION WEEK SS 2018

Делегація Хмельницького національного університету у складі викладачів кафедри технології та конструювання швейних виробів доцентів Захаркевич О.В. та Кошевко Ю.В., а також старшого викладача кафедри ТМТПН Селезньової А.В. протягом 27-28 жовтня 2017 р. взяли участь у роботі освітньої програми в рамках LVIV FASHION WEEK SS 2018.

Відкриття виставки Gianni Versace. Private collection by Alexandre Stefani | Палац Потоцьких

Покази та презентації колекцій SS 2018 в рамках Lviv Fashion Week традиційно доповнює освітня програма. Цього сезону розширена освітня програма включала лекції, обговорення та воркшопи, які проходили у Design House 27-29 жовтня, та лекції на основній платформі Lviv Fashion Week.

“Fashion trendsetters або Хто диктує моду” / Лекція Марти Яцишин

Марта Яцишин – художник-ілюстратор, автор персональних виставок “Stop censoring our fucking art” та “Censor” (2017).

“Менеджмент у fashion бізнесі” / Лекція Марії Івасенко (Освітній центр Fast Fashion Education, Київ)

В ході лекції були розглянуті ключові позиції, необхідні для побудови бізнесу в індустрії моди.

Аудиторія уважно слухає лекторів у приміщенні Design House

Нові Fashion-діалоги об’єднали у неформальному спілкуванні та продуктивних дискусіях працівників галузі моди, студентів напрямів технології та конструювання швейних виробів, дизайнерів та представників швейних підприємств.

«Fashion Illustration. Модний сет» / Воркшоп Марти Яцишин (Школа комерційної ілюстрації Аліси Грейс)
Делегація ХНУ з дизайнером Мартою Яцишин, власницею торгової марки «SKINNYSTICKS», викладачем Школи Дизайну Creative, майстром художнього розпису по одягу

Ю. В. Кошевко, О. В. Захаркевич
доценти кафедри ТКШВ