Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ХНУ У НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ «МОЛОДІЖНА НАУКОВА ЛІГА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ: СУЧАСНИЙ ДИСКУРС»

16 листопада 2023 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася обласна учнівська наукова конференція «Молодіжна наукова ліга Хмельниччина: сучасний дискурс», метою якої є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді Хмельницької області, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток обдарованих учнів, залучення їх до науково-дослідницької, наукової та пошукової діяльності, залучення підростаючого покоління до активної діяльності з вивчення історичної, культурної та духовної спадщини малої Батьківщини, розширення наукового інформаційного обміну між провідними фахівцями ЗВО та здобувачами освіти ЗЗСО області у різних галузях науки.

Роботи учнів у секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», «Прикладна фізика» (об’єднана) оцінювали представники Хмельницького національного університету з кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем проф. Олег ПОЛІЩУК, з кафедри технології і конструювання швейних виробів доц. Вікторія МИЦА.

Учнівські роботи, представлені в рамках даного конкурсу є результатом дослідження та аналізу ключових аспектів сучасного мислення серед молоді за темою «Фізика у мистецтві».

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових звершень!!!

Проф. кафедри МАЕЕС Олег ПОЛІЩУК

Доц. кафедри ТКШВ Вікторія МИЦА