You are currently viewing КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ

  • Категорія запису:Новини

Кафедра технології та конструювання швейних виробів у минулий четвер гостинно приймала представників хмельницького швейного підприємства «Anna Sposa». Із дружнім візитом на кафедру завітали: директор підприємства Юрко Н.В.; зав. виробництвом Петручак О.О.; конструктор Бочуляк О., гол. технолог закрійного цеху Заморська Л.О., зав. відділом кадрів Джемеріс В.

Підприємство «Anna Sposa» спеціалізується на виготовленні весільних суконь, які є популярними не тільки на внутрішньому, але й на зовнішньому ринку. І це не дивно, адже українські дизайнери від «Anna Sposa» створюють модні, популярні та сучасні весільні сукні, які відрізняються вишуканістю та красою.

Гості розповіли про особливості виробничого процесу на підприємстві, умови праці, ознайомили студентів із каталогами своєї продукції і навіть представили одну із своїх неймовірних моделей.

Підприємство постійно розширяється, нарощуючи свої потужності, і тому потребує кваліфікованих працівників у свій дружній колектив. Саме із пропозицією працевлаштування виступили представники підприємства, і запросили студентів кафедри вже під час навчання до себе на роботу та на виробничу і переддипломну практику.

к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Краснюк Л.В.