Ви зараз переглядаєте СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ТКШВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВІЙ ВИСТАВЦІ В МЕЖАХ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ»

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ТКШВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВІЙ ВИСТАВЦІ В МЕЖАХ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ»

06 травня 2025 року студенти кафедри технології і конструювання швейних виробів спеціальності 182-Технології легкої промисловості Хмельницького національного університету взяли участь у науковій виставці, що проходила в 3-му навчальному корпусі університету. Дане заняття проведено у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень і технічної творчості» для студентів групи ШВ-21-1 (лектор – професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич, асистент – Оксана Хасанова (аспірант кафедри)) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з організацією та оформленням наукових виставок. Відвідування виставки дало змогу студентам безпосередньо ознайомитися з актуальними науковими напрацюваннями кафедр університету. Серед учасників виставки – кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем; кафедра технології машинобудування; а також кафедра технології і конструювання швейних виробів, студенти та викладачі якої активно долучилися до оформлення експозиції.

Стенд кафедри ТКШВ привернув увагу відвідувачів завдяки інноваційному підходу до дизайну та функціональності одягу. Було представлено зразки адаптивного одягу, зокрема штани, футболки, худі та білизна, що відповідають сучасним вимогам інклюзивності. Представлені зразки створені в рамках виконання науково-дослідної роботи за держбюджетною тематикою 3Б-2024 «Розробка виробів легкої промисловості для психофізіологічної адаптації військовослужбовців та цивільних осіб з травматичними ураженнями кінцівок» (реєстраційний номер 0124U000790), що реалізується викладачами кафедри технології і конструювання швейних виробів спільно з аспіранткою Хасановою Оксаною. Особливе зацікавлення викликав костюм військової форми, спроєктований у 3D-середовищі та візуалізований за допомогою голографічного проєктора.

Завдяки творчому підходу, ентузіазму та креативності студентів кафедри, виставка набула не лише наукового, а й емоційно-інноваційного забарвлення. Молодь вкотре продемонструвала, що технічна творчість і дизайн можуть гармонійно поєднуватися, створюючи продукти, що мають практичну цінність і водночас надихають.

За інформацією кафедри ТКШВ

Залишити відповідь