Ви зараз переглядаєте НАВЧАЛЬНО-НАУКОВУ ЛАБОРАТОРІЮ ТЕХНОЛОГІЙ І МОДИ ВІДКРИЛИ НА КАФЕДРІ ТКШВ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВУ ЛАБОРАТОРІЮ ТЕХНОЛОГІЙ І МОДИ ВІДКРИЛИ НА КАФЕДРІ ТКШВ

27 квітня 2018 року у Хмельницькому національному університеті на кафедрі технології і конструювання швейних виробів завдяки ініціюванню компанії SOFTORG та виробника обладнання JACK відкрито навчально-наукову лабораторію Технології і моди із сучасним високотехнологічним швейним обладнанням.

У відкритті лабораторії взяли участь ректор ХНУ Микола Скиба, завідувач кафедри ТКШВ Алла Славінська, керівник компанії SOFTORG Олександр Звєрєв, віце-президент асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, представники компаній JACK і SOFTORG, асоціації «Укрлегпром», підприємств та органів державної влади Хмельниччини, а також викладачі та студенти ХНУ. Зокрема захід відвідали представники Хмельницької міської ради, Хмельницької обласної державної адміністрації, головного управління ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС.

На урочистій частині із вітальним словом виступив ректор Хмельницького національного університету професор Микола Скиба, який зауважив, що наш навчальний заклад був започаткований як загальнотехнічний факультет Українського поліграфічного інституту імені Івана Федорова. На сьогодні це вже національний класичний університет, однак одним із потужних напрямків підготовки студентів є легка промисловість.

Привітала присутніх завідувач кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ професор Алла Славінська, відмітивши, що це перша така лабораторія на кафедрі ТКШВ.

Керівник компанії SOFTORG Олександр Звєвєв у вітальному слові нагадав, що компанія SOFTORG ініціює відкриття вже другої лабораторії за останній рік (перша була відкрита 3 місяці тому у КНУТД). Завдяки цій лабораторії студенти будуть мати практичні навики роботи на сучасному обладнанні, яке чекатиме їх на підприємствах. Це поштовх сьогоднішній індустрії для розвитку і руху вперед.

Віце-президент асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт розповіла про розвиток легкої промисловості у Хмельницькій області та роль Хмельницького регіону для легкої промисловості України. Представник компанії JACK пані Ліда розповіла історію створення та становлення компанії, наголосивши, що компанія JACK пройшла шлях від маленького підприємства до великої транснаціональної корпорації завдяки прогресивності своїх кроків.

Після підписання договору про співпрацю між Хмельницьким національним університетом і компанією SOFTORG Микола Єгорович та Олександр Юрієвич урочисто відкрили лабораторію Технології та моди, перерізавши червону стрічку. Присутнім продемонстрували роботу восьми моделей сучасного автоматизованого швейного обладнання, а бажаючі мали змогу власноручно випробувати устаткування.

Завдяки діяльності такої лабораторії рівень професіоналізму і практичної адаптованості молодих фахівців в легкій промисловості підвищиться в рази, навички та вміння студентів і випускників ХНУ будуть відповідати сучасним запитам роботодавця, а результати їх праці – вимогам ринку.

Довідково. Компанія JACK є одним з найбільших виробників швейних машини по всьому світу! Заснована в місті Тайчжоу, провінції Chzhejdzhang в 1995 році. Завод має площу близько 270 тисяч квадратних метрів і складається з більш ніж 3000 співробітників. Всього активів компанії є більш ніж 2,5 млрд юанів. Швейне обладнання JACK відоме у всьому світі.