Ви зараз переглядаєте ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТКШВ НА ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕМБІ»

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТКШВ НА ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕМБІ»

Вже багато років триває плідна співпраця між кафедрою Технології та конструювання швейних виробів нашого університету та виробничим швейним підприємством «БЕМБІ». Протягом всього часу свого існування дане підприємство представляє торгівельну марку “Бембі”, висока якість продукції якої підтверджена численними нагородами і дипломами, в тому числі і міжнародними. Продукція від «Бембі» – це широкий асортимент білизни и дитячого одягу від перших днів народження й до 7 років. Вся продукція виготовляється тільки з якісних і сертифікованих матеріалів.

Дане підприємство є цікавим для студентів не тільки в плані вивчення сучасних технологій та всіх етапів виробництва, а й як можливість першого працевлаштування після закінчення навчання в ХНУ. Ось і в цей раз нас радо зустріли і провели розгорнуту екскурсію для студентів групи ШВ-15-1, які в цьому семестрі завершують вивчення профільних предметів «Основи технології виробів» та «Проектування підприємств».

Саме в експериментальному цеху створюється технологія і вся необхідна технічна документація для нових моделей виробів.

Ось так виглядає робоче місце модельєра-конструктора

Кожна нова модель виробів проходить затвердження на художній раді підприємства

Начальниr виробничої ділянки з оздоблення виробів пояснює особливості процесу нанесення багатошарових кольорових малюнків на дитячий одяг

Гарні і яскраві аплікації вишивають саме в цьому приміщенні, де одночасно працюють 40 вишивальних машин

В розкрійному цеху великі рулони матеріалів перетворюються в різноманітні деталі одягу для маленьких громадян нашої великої країни

Ось такі модні і якісні «боді» стануть першим в житті одягом для українських або іноземних немовлят

Предметом особливої гордості підприємства є автоматизований настильно-розкрійний комплекс. Таке дороге і високопродуктивне устаткування може дозволити собі геть не кожне підприємство …

Ми дуже вдячні трудовому колективу «БЕМБІ» за постійно привітне ставлення до нас. Крім того, висловлюємо вдячність керівництву даного підприємства за надання можливості проходження нашими студентами практики в умовах реального виробництва сучасного одягу.

Матеріал підготував викладач кафедри Технології та конструювання швейних виробів ХНУ,

к.т.н., доцент Привала Валерій Олександрович