Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ ВИЇЗНИХ ЗАНЯТЬ ст.гр. ШВ-22-1

ДЕНЬ ВИЇЗНИХ ЗАНЯТЬ ст.гр. ШВ-22-1

6 жовтня 2023 р. для студентів другого курсу (гр. ШВ-22-1) спеціальності 182 Технології легкої промисловості було організовано виїзд на ПП «Робінзон ТІМ», яке спеціалізується на оздобленні, виготовленні та реалізації дитячого одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 1 до 14 років.

В рамках виїзду було проведено практичні заняття з дисциплін «Основи композиції», «Кольорознавство» (д.т.н., проф. Світлана КУЛЕШОВА), «Основи проєктування виробів» (к.т.н., доц. Вікторія МИЦА).

Оскільки основними віковими групами, для яких пропонується продукція підприємством є немовлята, ясельна, дошкільна, молодша шкільна та старша шкільна, питання композиції та кольорознавства є першочерговими та пріоритетними. Також наведені вікові групи представляють інтерес у розрізі дисципліни «Основи проєктування виробів». В межах дисципліни «Основи композиції» фахівцями підприємства продемонстровано каталоги принтів в різній техніці та для різних видів матеріалів. Головний акцент був сфокусований на композицію принтів та декор у дитячому одязі для різних вікових груп, оскільки ці вподобання можуть різнитися кардинально.

В межах дисципліни «Кольорознавство» фахівцями обговорено цілий ряд питань. Студенти дізналися, що оптимальна кількість кольорів в комплекті для хлопчиків і дівчаток, – три. Перший – домінує, другий – підкреслює, третій – розставляє акценти. Не всі барви поєднуються одна з одною. Стильний і правильний за поєднанням кольорів дитячий одяг підбирається за допомогою гармонійних схем колірного кола.

В межах дисципліни «Основи проєктування виробів» розглянули класифікацію статур дітей, нормативну документацію, яка супроводжує як замовлення зі сторони, так і власне виробництво, розмірні ознаки для побудови різних конструкцій дитячого одягу.

Сподіваємося на нові зустрічі та тісну співпрацю з фахівцями-практиками.

к.т.н., доц. Вікторія МИЦА, д.т.н., проф. Світлана КУЛЕШОВА