Ви зараз переглядаєте ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ ТКШВ ТА ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИ

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ ТКШВ ТА ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИ

Колектив кафедри ТКШВ продовжує свою волонтерську діяльність у підтримці поранених захисників нашої держави.

1 жовтня 2024 р. кафедра технології і конструювання швейних виробів прийняла участь у благодійному ярмарку приуроченому до дня заснування Хмельницького національного університету. Одним із лотів, що виставлявся кафедрою, для благодійного збору коштів на потреби ЗСУ, був адаптивний одяг. Зокрема адаптивна білизна призначена для поранених військових. Білизну було спеціально розроблено під потреби поранених бійців та з любов’ю відшито студентами першого курсу під керівництвом їх куратора доцента Оксани Сиротенко та асистента кафедри Оксани Хасанової. До збору коштів на виготовлення білизни були залучені як викладачі так і студенти кафедри.

На ярмарку усім бажаючим було запропоновано придбати білизну для пораненого Героя та підписати йому мотивуючу листівку із подякою та побажаннями найшвидшого одужання. Оригінальний дизайн листівки розроблено студенткою третього курсу Юліаною Пилипенко під керівництвом доцента кафедри ТКШВ Олени Лущевської.

Завдяки щедрим донатам колег із різних кафедр та підрозділів нашого університету, а також студентам ХНУ, на ярмарку було зібрано кошти на придбання матеріалів для наступної партії адаптивної білизни. 4 жовтня усю відшиту адаптивну білизну, а також адаптивні шорти створені і виготовлені приватним підприємцем Дмитром Ковальчуком, було передано у хірургічне відділення Хмельницького військового госпіталю. Також передано усі листівки із побажаннями, які були  підписані для наших Героїв.

Хочемо подякувати усім колегам кафедри, а особливо: Людмилі Буханцовій, Оксані Хасановій, Оксані Сиротенко, Олесі Дітковській, Ларисі Краснюк і Юлії Кошевко, що долучилися до цього проєкту, адже лише разом ми змогли його втілити і допомогти нашим захисникам. Дякуємо професору Оксані Захаркевич та завідувачці кафедри професору Світлані Кулешовій, що підтримали цей проєкт, ділились досвідом та напрацюваннями у створенні адаптивного одягу. Окрема подяка студентам ШВ-24-1  Ангеліні Адеріхо, Ліні Власюк, Яні Воробйовій, Юлії Гнатюк, Марії Фарщук, Анастасії Токаренко, Марії Хотульовій, Дарині Сасюк та Анні Чайка за охайний, професійний пошив білизни.

Дякуємо нашим Героям, які мужньо боронять наш мир та нашу свободу. Бажаємо найшвидшого одужання та відновлення пораненим.

Разом до Перемоги! Слава ЗСУ!

Доцент кафедри ТКШВ Олена Лущевська

Фото доцента кафедри ТКШВ Олесі Дітковської