Ви зараз переглядаєте В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З НОВОЮ ЗАВІДУВАЧКОЮ!

В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З НОВОЮ ЗАВІДУВАЧКОЮ!

Колектив кафедри ТКШВ щиро вітає професора Світлану Кулешову із призначенням на посаду завідувачки кафедри Технології і конструювання швейних виробів.
Це визначний момент в багаторічній історії діяльності нашої кафедри, адже з часу заснування кафедри у 1960 році це буде вже дев’ятий завідувач та нова епоха у розвитку та діяльності кафедри!
Окремим приводом для гордості є те, що Світлана Геннадіївна є випускницею нашої кафедри, а тепер буде її очолювати та передавати свої знання нашим креативним студентам.
Бажаємо новому очільнику та колезі міцного здоров’я, позитиву та невичерпної енергії, що допоможе реалізувати всі задумані плани та проєкти. Раді працювати у дружньому колективі заради майбутнього наших студентів та легкої промисловості України!