Ви зараз переглядаєте ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ-ПРАКТИКОМ ВЛАСНИЦЕЮ ТОРГОВОЇ МАРКИ NOVODVORSKAYA_UNDERWEAR

Для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості з дисципліни Основи технології виробів (лектор доцент кафедри ТКШВ Кошевко Ю.В.) була проведена лабораторна робота «Технологічна обробка корсетних виробів на прикладі бюстгальтера. Лабораторну роботу проводила студентка-магістрантка, підприємець Дік Наталія. Захід було організовано з метою розширення знань студентів та ознайомленням з сучасними методами роботи підприємців в умовах пандемії.

Зміст роботи

1. Аналіз асортименту матеріалів та деталей бюстгальтера.
2. Аналіз швейного обладнання, пристроїв малої механізації, та видів швів для виготовлення виробу.
3. Особливості технології для виготовлення бюстгальтера.
4. Майстер-клас з виготовлення комплекту білизни. Слухачів було ознайомлено з асортиментом торгової марки Novodvorskaya_underwear

Відповідно до змісту лабораторної роботи студентам показали можливість on-line магазинів, що спеціалізуються на матеріалах та фурнітурі для виготовлення білизни.

Родзинкою лабораторної роботи стало виготовлення і поопераційний коментар обробки комплекту білизни. Обговорювались також труднощі при обробці та причини браку в білизні.

Усім присутнім студентам та викладачам було цікаво на такій нестандартній лабораторній роботі. Пані Наталія пообіцяла проводити подібні заходи у вигляді майстер-класу онлайн та онлайн для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості, а також запропонувала бажаючим перше робоче місце.

д.т.н., професор кафедри ТКШВ Захаркевич О.В.
к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Кошевко Ю.В.