Ви зараз переглядаєте ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ТКШВ У КВІТНІ 2024 РОКУ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ТКШВ У КВІТНІ 2024 РОКУ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів активно проводить профорієнтаційну роботу, у квітні було проведено два потужних заходи. 20 квітня 2024 року відбувся День Відкритих дверей на факультеті технологій і дизайну Хмельницького національного університету. Проводили в очному форматі в другому навчальному корпусі.

Зі вступною доповіддю  виступила декан Тетяна Іванішена. Вона провела презентацію та окреслила особливості вступу та навчання на факультеті технологій і дизайну Хмельницького національного університету у 2024 році.

Далі були озвучені особливості навчання за кожною освітньою програмою ФТіД. Кафедру технології і конструювання швейних виробів презентувала доктор технічних наук, професор Світлана Кулешова. Колектив кафедри забезпечує підготовку кадрів за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості за освітньою програмою «Конструювання та технології швейних виробів».

Цьогоріч активну участь у дні відкритих дверей приймали студенти старших курсів, а саме, формували фотозону, проводили роз’яснення для майбутніх абітурієнтів.

Цікавинкою на дні відкритих дверей були окуляри віртуальної реальності за допомогою яких можна було сформувати стильний індивідуальний образ у цифровому світі.

Також бажаючих абітурієнтів провели аудиторіями кафедри та ознайомили з новітнім обладнанням і сучасними 3D технологіями в процесі конструювання та дизайн-проєктування швейних виробів. Про можливість проявити свою креативність та реалізувати творчий потенціал при створенні колекцій одягу розповіла доцент Лариса Краснюк. Про сучасні SMART технології та підвищення обізнаності у галузі цифрових технологій в легкій промисловості розповіла доцент Галина Швець.

27 квітня відбувся день відкритих дверей Хмельницького національного університету, де представники кафедри прийняли активну участь. Ректор Сергій Матюх, та проректор з НР Віктор Лопатовський пояснили особливості вступної кампанії 2024 року.

За інформацією кафедри ТКШВ