Ви зараз переглядаєте ПОКРАЩЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОЇ ПРОГРАМИ FASHION TRAINING CENTER

ПОКРАЩЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОЇ ПРОГРАМИ FASHION TRAINING CENTER

Лише місяць до вручення сертифікатів випускникам 7 навчальних курсів, які були реалізовані командою Fashion Training Center. Але вже зараз триває робота над покращенням навчально-практичної програми.

Упродовж 3 годин розглядали результати підсумкового опитування, яке пройшли 45 осіб із 139 випускників (в інших ще є трохи часу, щоб заповнити анкету).

Заслуховували пропозиції викладачів, які останні 4 місяці активно працювали і в ролі наставників, і в ролі кураторів з різновіковими і різнорівневими групами. До честі викладачів можемо сказати, що були такі випадки, де замість 14 осіб на програму записалося 40, а до фінішу дійшли 36.

Враховували рекомендації та побажання керівників МСБ, що входять до Podillia Fashion Cluster. Адже це переважно люди з багаторічним управлінським досвідом, які керують компаніями, що мають гарну репутацію на ринку України та закордоном.

За результатами спільної роботи зафіксували 32 позиції (на жаль, не можемо їх показати, бо це є закрита комерційна інформація), які мають бути покращенні у другому наборі FTC. В першу чергу, це придбане обладнання на 1,5 – 2 млн грн, на якому будуть готуватися швачки, закрійники, дизайнери, друкарі, конструктори, механіки тощо.

Несподівано для всіх вийшли на бізнес-модель навчальної програми, що робить процес підготовки кадрів більш сталим і довготривалим.

Фактично всі прийшли до висновку, що створення виробничого процесу замкнутого циклу на базі FASHION TRAINING CENTER суттєво допоможе теперішнім і новим членам PFC і покращить матеріально-технічну базу кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету.

Дана програма реалізується Агенція Сталого Розвитку АСТАР за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»