Ви зараз переглядаєте ПЕРШИЙ ВИПУСК FASHION TRAINING CENTER

ПЕРШИЙ ВИПУСК FASHION TRAINING CENTER

У знакову дату 29 лютого 2024 року в приміщені музею «Історія та сучасність техніки» ХНУ відбулося святкове вручення сертифікатів випускникам першого набору Fashion Training Center (FTC). У цілому вручили понад 100 сертифікатів 82 випускникам, оскільки деякі спромоглися пройти 2, 3 і навіть 4 модулі одночасно.

Проєкт передбачав реалізацію гнучких тренінгових програм за такою методикою: експрес-модулі тривалістю 4 місяці кожен, в які входило теоретичне навчання (не більше третини курсу), самостійна практична робота (третина курсу) і практична робота на виробничих потужностях підприємств Podillia Fashion Cluster (не менше третини курсу).

Члени Podillia Fashion Cluster за результатами попередніх обговорень проблем швейної промисловості регіону, що виникли на початку повномасштабної війни, визначили перелік затребуваних спеціалізацій на виробництві.

Передбачено 8 тренінгових курсів за такими професіями/кваліфікаціями/напрямами:

– майстри швейної справи – викладачі Юлія Кошевко, Оксана Хасанова;

– оператор автоматизованого робочого місця – викладач Людмила Буханцова;

– дизайнер-друкар цифрового друку – викладачі Світлана Кулешова, Володимир Онофрійчук;

– розкрійник – викладач Олеся Дітковська;

– «Креативна студія» – викладач Олег Фоменко;

– конструктор (рівень «новачок») – викладачі Галина Швець, Оксана Сиротенко;

– конструктор (рівень «advanced») – викладачі Оксана Захаркевич, Олеся Дітковська;

– конструктор PRO – викладач Оксана Захаркевич.

За безпосередньої участі керівництва Хмельницької обласної ради Володимира Гончарука, Хмельницької міської ради Миколи Ваврищука, Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні та ректорату університету Олега Синюка були вручені сертифікати майстрам швейної справи, конструкторам трьох рівнів, розкрійникам, друкарям, дизайнерам.

Упродовж двох годин зала була наповнена теплими емоціями, щирими привітаннями, невимушеною атмосферою. Адже за 4 місяці люди різного віку, різних професій, різних міст України (бо навчалися і внутрішньо переміщені особи) стали великою дружньою родиною.

Багато слів вдячності було сказано на адресу викладачів ХНУ, на адресу керівників компаній, які входять до Podillia Fashion Cluster, та на адресу американських платників податків, з яких фінансуються грантові програми США.

Наш дружній колектив викладачів кафедри технології і конструювання швейних виробів дякує Олегу Демчуку та команді Агенції сталого розвитку АСТАР, що реалізували цей проект за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

ТВОРИМО МАЙБУТНЄ ЗМІНЮЮЧИ СУЧАСНІСТЬ

За інформацією кафедри технології і конструювання швейних виробів