Ви зараз переглядаєте ПЕРЕМОГА У НАЦІОНАЛЬНОМУ ФІНАЛІ ПРОЕКТУ “ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО”

22 червня 2024 року у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Національний фінал проекту “Відновлення через соціальне підприємництво”, де студенти та учні різних навчальних закладів України представляли свої бізнес ідеї направлені на відновлення України. Ідея створення комфортного одягу для поранених бійців об’єднала науковців та студентів двох кафедр Хмельницького національного університету у команду, що спільно працювала над презентацією ідеї та бізнес планом. До складу міжкафедральної команди увійшли студенти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Леся Муравська, Леонід Чайковський та Назар Перуанський та викладачі цієї кафедри Тетяна Руда та Наталія Танасієнко. Від кафедри технології і конструювання швейних виробів до команди стартаперів долучились магістрантка кафедри, гр. ШВм23 Владислава Цісар та доцент кафедри Олена Лущевська, які вже мали практичний досвід у розробці адаптивного одягу для людей із травматичними ураженнями кінцівок.

Команда представила стартап проект під назвою “Generation of Changes”, а саме лінійку одягу “Обійми” для психофізіологічного відновлення поранених бійців. Потужну роботу нашої команди було високо оцінено організаторами та журі Junior Achievement Ukraine. Вітаємо команду із отриманням гранту на розвиток своєї бізнес ідеї та виходом у річний Startup Pre-Accelerator.

Відео Лесі Муравської

к.т.н. доцент кафедри ТКШВ Олена Лущевська