Ви зараз переглядаєте ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ НА МІЖКАФЕДРАЛЬНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ НА МІЖКАФЕДРАЛЬНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

  • Категорія запису:Новини

14 листопада 2024 р. відбувся міжкафедральний круглий стіл з роботодавцями, студентами та науково-педагогічної працівниками освітніх програм спеціальностей “022 Дизайн”, “182 Технології легкої промисловості” та “161 Хімічні технології та інженерія” на факультеті технологій і дизайну.

В круглому столі взяли участь близько 60 учасників, серед яких представники відомих компаній, випускники університету та фокус групи здобувачів освіти.  Також були присутні роботодавців з різних галузей. Роботодавці представляли такі відомі компанії Хмельниччини, як ТМ «АRTY», ТМ «Anna Sposa»

Головною метою заходу було розширення співпраці між роботодавцями, студентами. Учасники обговорювали можливості удосконалення освітніх програм факультету та висловлювали свої погляди на підготовку випускників. Завідувач кафедри Світлана КУЛЕШОВА та гарант освітньої програми бакалавра Оксана ДОМБРОВСЬКА представили освітні програми,  охарактеризувавши перспективи розвитку та стратегії реалізації кожної з них.

Компанії були представлені наступними представниками:

Наталія ЮРКО – власник компанії ТМ «Anna Sposa»

Юлія ВОВК – завідувач виробництвом ТМ «Anna Sposa»

Віта МАКОВЕЦЬКА – HR менеджер ТМ «Anna Sposa»

Олександр САВЧУК – Керівник відділу організаційного розвитку ТМ «Anna Sposa»

Анна БУРЛАКА – в.о. директора ТМ “АRTY”

У другій частині зустрічі основним форматом був діалог між усіма учасниками заходу з метою пошуку нових напрямків співпраці та спільного розвитку освітніх програм факультету

Представники «Anna Sposa» висловили наступні побажання

  • теми курсових і кваліфікаційних робіт повинні бути у відповідності до виробничих потреб, відповідати потребам підприємства;
  • у випускників не вистачає управлінських навичок;
  • низький рівень навичок комунікації випускників.

Здобувачі вищої освіти також прийняли активну участь у зустрічі і мали унікальну можливість напряму поставити важливі питання, щодо вимог до працевлаштування студентів.

Як підсумок зустрічі, висловлені побажання щодо подальшого вдосконалення освітніх програм та підготовки студентів до вимог сучасного ринку праці.

Ця регулярна подія стає важливим кроком у зміцненні співпраці між університетом і підприємствами, що сприятиме успішній інтеграції випускників на ринок праці, а також як перший крок до розвитку міждисциплінарних освітніх програм в Хмельницькому національному університеті.

За інформацією кафедри ТКШВ