Ви зараз переглядаєте МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ФТІД

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ФТІД

  • Категорія запису:Новини

9 листопада 2023 р. відбувся міжкафедральний круглий стіл з роботодавцями, випускниками, студентами та науково-педагогічної працівниками освітніх програм спеціальностей “022 Дизайн”, “182 Технології легкої промисловості” та “161 Хімічні технології та інженерія” на факультеті технологій і дизайну.

В цьому круглому столі взяли участь близько 50 учасників, серед яких представники відомих компаній, випускники університету та фокус групи здобувачів освіти.  Незвичним в такому форматі була присутність роботодавців з різних галузей, але на рівні їх підприємств є затребуваними фахівці не однієї спеціальності, а де-кількох за якими ведеться підготовка на факультеті. Роботавці представляли такі відомі компанії Хмельниччини, як ТМ “АRTY”, ательє Олега Фоменко, ТМ “MAX Sport”,  ТМ “Veronica”, ПП “Кізіков О.М”, TM “DIVONI”, ТОВ “СІРІУС ЕКСТРУЖЕН”, ТОВ “Екопла ст”, “VATMANSTUDIO” ,дизайн-студія “Megan”,  ТМ одягу “Тетяна Гарматюк”.

Головною метою заходу було розширення співпраці між роботодавцями, студентами. Учасники обговорювали можливості удосконалення освітніх програм факультету та висловлювали свої погляди на підготовку випускників.

      Декан факультету Тетяна Іванішена привітала учасників круглого столу та коротко зупинилася на меті та форматі зустрічі. Гаранти освітніх програм та завідувачі кафедр факультету представили освітні програми,  охарактеризувавши перспективи розвитку та стратегії реалізації кожної з них.

У другій частині зустрічі основним форматом був діалог між усіма учасниками заходу з метою пошуку нових напрямків співпраці та спільного розвитку освітніх програм факультету

Так, Вадим Ортинський (TM ARTY) поділився своїм баченням щодо вдосконалення освітніх програм та відзначив важливі зміни в цьому питанні. Тетяна Гарматюк (ТМ Тетяна Гарматюк)  розповіла про свій шлях у сфері дизайну та виробництва, вносячи свої пропозиції щодо вдосконалення програм.

Учасники також висловили свою вдячність університету за підтримку на ринку праці. Наталія Гурницька  (ТОВ Сіріус Екстружен) та Олег Фоменко  (ательє Олега Фоменко) розповіли про важливість набутих в університеті навичок для професійної кар’єри.

Здобувачі вищої освіти такоє прийняли активну участь у зустрічі і мали унікальну можливість на пряму поставити важливі питання, щодо вимог до працевлаштування студентів.

Як підсумок зустрічі, висловлені побажання щодо подальшого вдосконалення освітніх програм та підготовки студентів до вимог сучасного ринку праці. Ця подія стала важливим кроком у зміцненні співпраці між університетом і підприємствами, що сприятиме успішній інтеграції випускників на ринок праці, а також як перший крок до розвитку міждисциплінарних освітніх програм в Хмельницькому національному університеті.