Ви зараз переглядаєте КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАУКОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ У 2022-2023 Н.Р.

КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАУКОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ У 2022-2023 Н.Р.

1 червня 2023 року на кафедрі ТКШВ відбулася студентська наукова конференція за результатами НДРС за 2022-23 н.р., в якій взяли участь студенти груп ШВ-19-1, ШВ-20-1, ШВм-22-1 та ТППс-20-1.

Конференція відбувалася одночасно у двох форматах: очно і дистанційно на платформі ZOOM. Зі вступним словом виступила Голова секції Конструювання і моделювання швейних виробів професор, завідувачка кафедри ТКШВ Алла Славінська.

Засідання секції розпочалося з доповіді ст. гр. ТЛПс- 20-1 Дякової Альони на тему: «Visual dictionARy – візуальний словник», науковий керівник – проф. Оксана Захаркевич.

Доповідь на тему: «Аналітичний огляд сучасного стану напрацювань про проєктування адаптивних реабілітаційних виробів» представив на відео колектив ст. гр. гр. ШВ-19-1 Ольга Слободенюк, Дарія Ковальська, та ст. гр ШВм-22-1 Оксана Лебединська під керівництвом проф. Світлани Кулешової.

Студ. гр. ШВ-19-1 Ірина Кривицька презентувала наукову роботу на тему: «Аналіз видів друку на тканині для розробки фірмового стилю ХНУ», наук. керівник – доц. Юлія Кошевко.

Презентація роботи у вигляді виготовлених чоловічих та жіночих футболок у фірмовому стилі ХНУ була представлена на конференції професорсько-викладацького складу «Проведення підсумків за 2022 рік та визначення пріоритетних напрямків розвитку наукової діяльності університету», що відбулася з нагоди святкування Дня науки 19 травня 2023 р.

Наступну доповідь на тему: «Вплив історичних епох на розвиток одягу для сну» презентувала ст. гр. ШВ-20-1 Анастасія Правдіна, наук. керівник – доц. Оксана Домбровська.

Студ. гр. ТЛПс-20-1 Любов Романенко розповідала про результати наукової роботи на тему: «Правила стійкої моди», наук. керівник – доц. Вікторія Мица.

Доповідь на тему: «Дослідження особливостей розробки та виготовлення парашутних систем» ст. гр. ТЛПс-20-1 Надія Коляда, презентувала у відео-форматі. Наук. керівник – доц. Олеся Дітковська

Студентка гр. ШВ-19-1 Аіда Сафоян представила доповіть на тему: «Гардероб першої леді України», каук. керівник – доц. Оксана Сиротенко.

Заключною була доповідь ст. гр. ШВ-19-1 Владислави Цісар на надзвичайно актуальну тему: «Перспективи проектування адаптивного одягу для людей із травматичними ураженнями кінцівок», що виконувала під керівництвом доц. Олени Лущевської.

Друга частина конференції була присвячена вивченню та обговоренню результатів наукових досліджень решти студентів, що переставили свої роботи у вигляді стендових доповідей. Щиро дякуємо молодим науковцям та їх керівникам за надзвичайно цікаві, змістові та актуальні теми наукових досліджень та достойну презентацію результатів своє роботи.

Доц. каф. ТКШВ Олеся Дітковська