Ви зараз переглядаєте ОБМІН ДОСВІДОМ ТА ІДЕЯМИ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ КАЗИМИРА ВЕЛИКОГО (м. БИДГОЩ, ПОЛЬЩА)

Міжнародна конференція «Українсько-польські наукові діалоги» – це періодична подія, що проводиться Хмельницьким національним університетом протягом останніх 20 років. До цього часу відбулося дев’ять сесій цієї конференції.
В організації кожної з них приймали участь представники Хмельницького національного університету та польських університетів. Враховуючи складні обставини в Україні, Хмельницький національний університет разом з Університетом Казимира Великого у Бидгощі взяли на себе спільну організацію «Х Українсько-польських наукових діалогів», які пройшли 11 – 15 червня 2024 року в місті Бидгощ (Польща).
Конференція мала за мету забезпечення інтеграції та підсилення широкого співробітництва наукової спільноти задля впровадження інноваційних рішень у різноманітних напрямках; розгляд дослідницьких програм; пошук розв’язань актуальних проблем сучасності; обмін інформацією, досвідом та результатами досліджень; встановлення контактів між науковцями з різних напрямків науки та опублікування результатів досліджень.
Організатори:
• Хмельницький національний університет, UA
• Університет Казимира Великого в Бидгощі, PL
Проєкт «Українсько-польські наукові діалоги» співфінансовано за програмою Міністерства науки і вищої освіти «Відмінна наука II» в рамках модуля «Підтримка наукових конференцій».
Основні події конференції відбувалися в головній бібліотеці університету Казимира Великого.

На конференції Хмельницький національний університет представила команда з 40 осіб з різних університетів України. Це університети зі Львова, Києва, Вінниці, Тернополя та Хмельницького.
Від кафедри технології та конструювання швейних виробів було подано ряд наукових робіт:
ROZWÓJ ODZIEŻY ADAPTACYJNEJ – Krasniuk L., Troyan O., Luschevska О., Bukhantsova L.
IMPACT OF DIGITAL TECHNOLOGIES ON THE FASHION INDUSTRY – Mytsa V.
FRACTAL GRAPHICS AS AN INNOVATIVE TECHNOLOGY IN FASHION CLOTHING DESIGN – Kuleshova S., Yaskevich K.
DEVELOPMENT OF A PROTOTYPE OF A DANCE COSTUME WITH LEDS – Khasanova O., Zakharkevich O., Koshevko J., Shvets G.
З них, на конференції з доповіддю виступили канд.техн.наук, доц. Лариса КРАСНЮК та канд.техн.наук, доц. Вікторія МИЦА.

Численні лекції та виступи були спрямовані на презентацію останніх наукових досягнень та сприяння співпраці між науковцями.

Канд. техн. наук, доц. Вікторія МИЦА