Ви зараз переглядаєте ЗАЛУЧЕННЯ ФАХІВЦІВ-ПРАКТИКІВ ДО ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

3 жовтня 2024 року було проведено лекційне заняття для студентів спеціальності 182-Технології легкої промисловості випускницею кафедри ТКШВ Іриною ОЛЕШКО засновницею власного бренду.

Дане заняття проведено у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи технології виробів» для студентів групи ШВ-21-1 (лектор – доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Юлія Кошевко) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з асортиментом шкір та фурнітури. Темою заняття обрано лекцію «Особливості виготовлення верхнього одягу зі штучної та натуральної шкіри», яка була проведена в парі з регіональним представником фірми ЕКОЖ, яка займається торгівлею шкірою для одягу та галантерейних виробів.

Пані Ірина докладно розповіла про види шкір, особливості властивостей та процеси виготовлення якісних шкурок для одягу, взуття та галантерейних виробів.

Родзинкою лекції став майстер-клас з обробки деталей їз натуральної шкіри для сумок.

Ірина ОЛЕШКО продемонструвала процес виготовлення клапана до жіночої сумки, закріплення фурнітури та ременів. Розповіла про особливості застосування клею для шкіри та особливості вирізання деталей.

Дякуємо запрошеним лекторам, за цікаву лекцію з наочними прикладами та майстер-класом. Бажаємо Вам творчих успіхів та натхнення у вашій праці.

Лектор дисципліни ОТВ Юлія КОШЕВКО