Ви зараз переглядаєте ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Щороку на кафедрі ТКШВ проводиться конкурс фахової майстерності «Погляд на майбутню професію». Цей захід є однією із складових профорієнтаційної роботи нашої кафедри і має за мету розширення співпраці із вітчизняними навчальними закладами середньої та професійної освіти, створення умов для пошуку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, яка прагне отримати вищу технічну освіту швейного спрямування. В цьому навчальному році та відповідно до наказу № 64АГ від 01.10.2024р.,  колектив кафедри ТКШВ провів зазначений конкурс 19 жовтня 2024 року.

Гостями кафедри стали 30 вихованців з 7 навчальних закладів Хмельницької та інших областей. Конкурс проводився у два тури і передбачав виконання практичних і теоретичних завдань. Приємно зазначити, що всі конкурсанти успішно впоралися зі всіма конкурсними завданнями і продемонстрували високий рівень фахової підготовки.

В цьому навчальному році конкурс проходив у відремонтованих за літо аудиторіях. Особливу зацікавленість гості заходу виявили до оновленого сучасного технічного оснащення навчальних аудиторій кафедри, зокрема лабораторій Digital print HUB та Технологій сталого розвитку.

Рішення членів журі конкурсу були одностайними. Призери конкурсу нагороджені дипломами призерів та пам’ятними подарунками, а представники навчальних закладів отримали «Подяку» від кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ.

Конкурс відбувся у доброзичливій та теплій атмосфері і досяг своєї мети. Конкурсанти повезли з собою дипломи призерів, пам’ятні призи, яскраві враження та якісну інформацію стосовно перспектив вступу у наступному році до Хмельницького національного університету.

Переможці конкурсу нагороджені відповідними дипломами та пам’ятними сувенірами.

Призерами і переможцями конкурсу стали:

1-е місце: Гусак Оксана           (Галицький фаховий коледж імені В. Чорновола)

2-е місце: Посполіта Діана         (Хмельницький центр ПТО сфери послуг)

2-е місце: Хома Каріна                (Хмельницький центр ПТО сфери послуг)

2-е місце: Карита Анна               (Хмельницький центр ПТО сфери послуг)

3-є місце: Мазурок Катерина    (Хмельницький професійний ліцей)

3-є місце: Гурська Анна             (Шепетівський професійний ліцей)

3-є місце: Кирилюк Вікторія    (Калинівський технологічний фаховий коледж).

Представники навчальних закладів, які супроводжували своїх вихованців, отримали «Подяку» від кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ.

Організація та проведення подібних заходів, як конкурс фахової майстерності дозволяє не тільки підтримувати міцні багаторічні зв’язки із профільними навчальними закладами, а й  отримувати нових потенційних абітурієнтів для нашого університету.

Автори публікації,  викладачі кафедри ТКШВ: Світлана КУЛЕШОВА, Валерій ПРИВАЛА, Олеся ДІТКОВСЬКА, Вікторія МИЦА