Ви зараз переглядаєте ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «РЕДИЗАЙН І РЕМОНТ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРАТУ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «РЕДИЗАЙН І РЕМОНТ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРАТУ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

  • Категорія запису:Новини

10 травня 2024 року лекційне заняття з дисципліни «РЕДИЗАЙН І РЕМОНТ ВИРОБІВ» для студентів групи ШВ-22-1 та ШВс-22-1 бакалаврського рівня. Навчання було проведено на кафедрі Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Модератором цікавої та насиченої лекції була АНДРОЩУК ІРИНА завідувачка кафедри, д. пед. н., професор.

Тема лекції «Можливості застосування різних технік декоративно-прикладного мистецтва при оздобленні та виготовленні одягу» була присвячена ознайомленню з особливостями різних технік та їх варіантами комбінацій при виготовленні, одягу. До лекції були залучені фахівці практики ХРЕНОВА ВІКТОРІЯ к. пед. н., доцент, яка спеціалізується на Художній обробці матеріалів та Нетрадиційних техніках художньої обробки матеріалів, КОРНИЦЬКА ЛАРИСА к. пед. н., доцент що спеціалізується в вивчені Орнаментів, Композиції художніх виробів та Історії текстилю і костюма, а також САМБОРСЬКА ОЛЕНА к. пед. н., старший викладач основними напрямками роботи якої є: Робота в матеріалі (художній текстиль), Художня обробка матеріалів, Символіка, Експериментальна вишивка. МІЩЕНКО ОЛЕНА к. т. н., старший викладач спеціаліст з Технології оздоблення швейних виробів та Етнографії.

Студенти познайомились з цікавими і оригінальними техніками, які можна застосовувати при виготовленні колекцій одягу, що може надати оригінальності та неповторності виробам. Побачили цікаві комбінації технік та надихнулися роботами студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Дякуємо за гостинність та цікаву лекцію колективу кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

Лектор дисципліни Юлія Кошевко